Małgorzata Kożuchowska pokazała kilka zdjęć jako brunetka. Ten kolor dodał jej jeszcze więcej elegancji. Fani zgodni: Perfekcyjnie

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciami z nowego filmu, w którym zagrała. Fani zauważyli, że ma brązowe włosy. Ta metamorfoza bardzo przypadła im do gustu.

Małgorzata Kożuchowska lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Często zmienia fryzury, jednak od lat pozostaje przy tym samym kolorze włosów - blondzie. I choć w takim wydaniu czuje się najlepiej, to dzięki temu, że jest aktorką, może co chwilę przechodzić metamorfozy. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z filmu "I'll find you", w którym zagrała. Prezentuje się na nich zupełnie inaczej.

Małgorzata Kożuchowska w brązowych włosach

Kożuchowska wystąpiła w hollywoodzkiej produkcji, która była kręcona w Polsce. "I''ll Find You" to dramat inspirowany historiami polskich muzyków z lat 30. i 40. XX wieku. Dlatego wszyscy aktorzy zostali ucharakteryzowani w stylu tamtych lat. Małgorzata w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wyglądała na planie. Okazuje się, że miała brązową perukę, w której rewelacyjnie wyglądała!

Lubicie klimaty jak z filmów w starym kinie? JA KOCHAM. Już jutro stolica polskiego kina, Łódź Festiwal Transatlantyk, a na nim pokaz filmu „I’ll find you” z Connie Nielsen, Stellanem Skarsgardem, Jackiem Braciakiem, Weroniką Rosati, Karoliną Porcari i moim skromniutkim udziałem.
 

Fani aktorki są pod wrażeniem metamorfozy. Bardzo przypadła im do gustu.

Wow! Co za przemiana.
Gosiu, powiem krótko - bardzo lubię na Ciebie patrzeć.
Pani Małgosiu, wygląda pani perfekcyjnie- czytamy.

Chcielibyście, aby Kożuchowska rzeczywiście się przefarbowała?

Małgorzata Kożuchowska ma do siebie dużo dystansu. Zobacz, jak śpiewa hit "Shallow"!  

Zobacz wideo

JP