Księżna Kate zabrała dzieci na mecz polo. Największe show zrobił książę Louis. Został przyłapany na tym, jak zakłada okulary mamy

Księżna Kate pojawiła się na charytatywnym meczu polo. Razem ze swoimi dziećmi kibicowała księciu Williamowi. Uwagę wszystkich skradł książę Louis.

W środę odbył się charytatywny mecz polo King Power Royal Charity Polo Day, w którym wzięli udział książę Harry oraz książę William. Wspierały ich Meghan Markle oraz Kate Middleton z dziećmi. Fotoreporterzy tylko czekali, aż będą mogli zrobić nowe zdjęcia pociechom Williama i Kate w szczególności, że mały Louis zaczął stawiać już pierwsze kroki.

Zobacz również księżną Kate i księcia Williama z dziećmi w ogrodzie

Zobacz wideo

Księżna Kate z dziećmi na charytatywnym meczu polo

Na mecz Kate zabrała ze sobą George'a, Charlotte oraz małego Louisa. Spędzili bardzo przyjemny czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i kibicując Williamowi. Księżna Kate szczególną uwagę poświęcała najmłodszemu synkowi, ponieważ ten właśnie zaczął chodzić. Był bardzo ciekawy tego, co działo się dookoła, więc razem z mamą zwiedzał teren imprezy. Najwięcej emocji wywołały zdjęcia, na których książę Louis ma na sobie za duże, ciemne okulary przeciwsłoneczne. Musimy przyznać, że to totalnie uroczy widok i najmłodszy syn Kate i Williama wyglądał naprawdę stylowo!

Cała trójka była ubrana bardzo skromnie i na luzie, w sam raz na zabawę na świeżym powietrzu. Charlotte miała na sobie różową sukienkę w kwiaty, George spodnie moro i ciemny t-shirt, a mały Louis krótkie spodenki i czarną koszulkę. Księżna Kate natomiast postawiła na zwiewną, różową sukienkę.

 

Czy Wam również najbardziej podoba się stylówka księcia Louisa? 

KB