Plotki o konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle przesadzone? Poszły wraz z dziećmi kibicować mężom. Rozczulający widok!

Meghan Markle pojawiła się na charytatywnym meczu polo, w którym udział wzięli książę Harry oraz książę William. Nie zabrakło także księżnej Kate, która spędziła rodzinne popołudnie wraz ze swoimi wszystkimi pociechami.

Meghan Markle wybrała się na charytatywny mecz polo, by kibicować księciu Harry'emu. Po raz pierwszy na tak publiczne wyjście zabrała ich syna Archiego. 

Zobacz wideo

Meghan Markle, księżna Kate i cała gromadka królewskich dzieci na meczu polo

Meghan Markle cały czas trzymała syna na rękach. Tuliła go, całowała i musimy przyznać, że ten widok totalnie nas rozczulił. A młoda mama oczywiście prezentowała się pięknie! Tego dnia postawiła na wygodę. Luźna sukienka w odcieniu khaki oraz okulary przeciwsłoneczne stanowiły świetne zestawienie na rodzinne popołudnie. Meghan wyglądała na bardzo szczęśliwą, a to przecież najważniejsze.

Jednak nie sama Meghan wybrała się na mecz, bowiem książę William też mógł liczyć na spore wsparcie. Na imprezie pojawiła się księżna Kate, która zabrała ze sobą ich pociechy, a właściwie to całą gromadkę. Śliczną księżniczkę Charlotte, coraz większego już księcia George'a oraz najmłodszego, najsłodszego księcia Louisa. Ten ostatni to chyba spory rozrabiaka, bo na zdjęciach wszędzie go pełno. 

Wygląda też na to, że o żadnym konflikcie pomiędzy Meghan a Kate nie ma mowy. Na meczu polo wszystkim dopisywały świetne humory, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Show skradły oczywiście dzieciaki. Zarówno Archie, jak i cała gromadka pociech Kate i Williama. 

DH

Więcej o: