Plotki o konflikcie księżnej Kate i Meghan Markle przesadzone? Poszły wraz z dziećmi kibicować mężom. Rozczulający widok!

Meghan Markle pojawiła się na charytatywnym meczu polo, w którym udział wzięli książę Harry oraz książę William. Nie zabrakło także księżnej Kate, która spędziła rodzinne popołudnie wraz ze swoimi wszystkimi pociechami.

Meghan Markle wybrała się na charytatywny mecz polo, by kibicować księciu Harry'emu. Po raz pierwszy na tak publiczne wyjście zabrała ich syna Archiego. 

Zobacz wideo

Meghan Markle, księżna Kate i cała gromadka królewskich dzieci na meczu polo

Meghan Markle cały czas trzymała syna na rękach. Tuliła go, całowała i musimy przyznać, że ten widok totalnie nas rozczulił. A młoda mama oczywiście prezentowała się pięknie! Tego dnia postawiła na wygodę. Luźna sukienka w odcieniu khaki oraz okulary przeciwsłoneczne stanowiły świetne zestawienie na rodzinne popołudnie. Meghan wyglądała na bardzo szczęśliwą, a to przecież najważniejsze.

Jednak nie sama Meghan wybrała się na mecz, bowiem książę William też mógł liczyć na spore wsparcie. Na imprezie pojawiła się księżna Kate, która zabrała ze sobą ich pociechy, a właściwie to całą gromadkę. Śliczną księżniczkę Charlotte, coraz większego już księcia George'a oraz najmłodszego, najsłodszego księcia Louisa. Ten ostatni to chyba spory rozrabiaka, bo na zdjęciach wszędzie go pełno. 

Wygląda też na to, że o żadnym konflikcie pomiędzy Meghan a Kate nie ma mowy. Na meczu polo wszystkim dopisywały świetne humory, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Show skradły oczywiście dzieciaki. Zarówno Archie, jak i cała gromadka pociech Kate i Williama. 

DH

Więcej o:
Komentarze (79)
Meghan Markle zabrała Archiego na mecz polo, w którym zagrał książę Harry. Rozczulający widok! A tuż obok... księżna Kate ze swoimi pociechami
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 32 razy 32

  Popatrzylam na zdjęcia dzieci, są śliczne ale jak zajrzałam do komentarzy zbiera mnie na wymioty, nie mogę znieść jacy wszyscy zorientowany co się dzieje w pałacu

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 27

  na zdjęciach świeżo upieczona mama trzymająca w ramionach swoje małe, niewinne dziecko a w komentarzach fala hejtu..gdzie zmierza ten świat?!

 • Gość: DorotaPe

  Oceniono 22 razy 20

  za rok Louis i Archie będą dokazywać razem!

 • Gość: bebe

  Oceniono 28 razy 16

  Wszyscy zyja zgodnie, w gronie rodzinnym, wszystko cacy, a tu zaraz beda sie laly kalumnie z obozu Meghan I obozu Kate. Dzieciaki slodkie, kobiety fajne, milo popatrzec.

 • Gość: :)

  Oceniono 30 razy 14

  Fajnie, że nosi go na rękach, a nie odstawia do wózka żeby nie zawadzał :)

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 11

  jeszcze niedawno Harry był sam a teraz ma u boku żonę i synka. takie bobo na rękach mamy to rozczulający widok. a mały Ludwiczek to chyba żywe srebro.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX