Meghan Markle i książę Harry już myślą o kolejnym dziecku. "Pragną rodzeństwa dla Archiego"

Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali rodzicami. Mimo że mały Archie ma dopiero dwa miesiące, znana królewska biografka jest przekonana, że książęca para planuje już kolejną ciążę.

Książę Harry i Meghan Markle 6 maja 2019 roku powitali na świecie Archiego. Choć chłopiec kilka dni temu został dopiero ochrzczony, w brytyjskich mediach pojawiły się spekulacje na temat kolejnej ciąży Markle. Głos w sprawie zabrała też Katie Nicholl. Znana królewska biografka twierdzi, że książęca para w przyszłym roku ogłosi, że spodziewa się drugiego dziecka.

Archie będzie miał wkrótce rodzeństwo?

W wywiadzie dla "Entertainment Tonight" Katie Nicholl zdradziła, że Harry i Meghan są "kochającymi rodzicami" i myślą o powiększeniu rodziny.

Myślę, że to trochę przedwczesne mówić o drugim dziecku. Mimo to źródła bliskie parze powiedziały mi, że Meghan i Harry chcą mieć dużą rodzinę.

Królewska biografka nazwała ich "niesamowitymi rodzicami", którzy chcą, żeby ich syn wkrótce miał rodzeństwo.

Pragną rodzeństwa dla Archiego, dlatego niewykluczone, że w przyszłym roku podzielą się radosną nowiną o kolejnej ciąży - dodała Nicholl.

Co ciekawe, dziennikarka w rozmowie z "Entertainment Tonight" stwierdziła też, że para książęca jest zdeterminowana, by Archie miał jak najprostsze życie.

Musisz pamiętać, że książę Harry dorastał w świetle reflektorów i nie znał życia bez kamer. Właśnie dlatego we Frogmore zbudował fortecę. (...) Jeden z ich najbliższych przyjaciół powiedział mi, że to ich oaza, ich sanktuarium, gdzie zamierzają wychować swoje dziecko z dala od wścibskich dziennikarzy.

Zobaczcie też moment, w którym Harry i Meghan zaprezentowali oficjalnie Archiego

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (17)
Meghan Markle i książę Harry myślą o kolejnym dziecku. "Pragną rodzeństwa dla Archiego"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  Dopiero była k.. A Mac w depresji. Przestańcie pisać brednie. Cały czas tylko kłamstwa dla klikalnosci.

 • aia7

  Oceniono 9 razy 9

  Co za bzdury. Para książęca bardzo chroni swoją prywatność więc nie opowiada na prawo i lewo o takich sprawach. Dwa - jeśli to jeden z najbliższych przyjaciół zdradził takie informacje, to chyba już nie będzie najbliższym. Trzy - jeżeli pani biografka twierdzi, że w przyszłym roku zostanie ogłoszona informacja o kolejnym dziecku to zastanawiam się czy ona jest biografką (pisze o przeszłości) czy wróżką (baja o przyszłości).

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  jeśli chcą faktycznie kolejnego dziecka/dzieci to pewnie będą się spieszyć ze względu na wiek księżnej Meghan. ja stawiam, że będą mieć jeszcze jedno!

 • Gość: mmm

  Oceniono 6 razy 0

  zaraz sie okaze, ze lada moment rodzi, powiedza, ze wczesniak, a wyjdzie, ze poprzednie dziecko surogatka rodzila he he

 • Gość: ble

  Oceniono 5 razy -1

  Jak patriarchalna jest rodzina królewska to widać po tym do kogo należą dzieci po rozwodzie :) . Kobieta nawet jak urodzi to dzieci nie należą do niej . FUJ

 • Gość: A

  Oceniono 5 razy -3

  Najpierw niech odzyska forme po pierwszym

 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy -4

  Oczywiście, że będą następne, bo wyrachowana aktoreczka musi zabezpieczyć swoją przyszłość. Współczuję Harremu, bo ta aktoreczka musi nieźle gwiazdorzyć w zaciszu domowym i histeryzować. Wygląda na cwaniarę i zołzę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX