Lisowska rozstała się z facetem? Usunęła wszystkie wspólne zdjęcia i przestała go obserwować. Reakcja Ilczuka nie jest jednoznaczna

Ewelina Lisowska znów jest singielką? Niestety, wiele wskazuje na to, że kolejny związek gwiazdy przeszedł do historii.

Ewelina Lisowska szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu po tym, jak dotarła do półfinału II. edycji programu "X Factor". Wokalistka wylansowała kilka wakacyjnych przebojów, czym ugruntowała swoją pozycję na scenie. Niestety, wiele wskazuje na to, że w życiu prywatnym Lisowskiej nie układa się tak dobrze, jak w zawodowym.

Mówi się, że w show-biznesie ciężko o długoletni związek. Pamiętacie, że te gwiazdy były kiedyś razem?

Zobacz wideo

Po kilku nieudanych związkach wydawało się, że Ewelina Lisowska wreszcie znalazła tego jedynego. We wrześniu wokalistka pochwaliła się pierwszymi wspólnymi zdjęciami z nowym chłopakiem - Aleksandrem Ilczukiem. Przez ostatnie miesiące zakochani byli nierozłączni. On towarzyszył jej w trasie koncertowej, a ona jeździła z nim na mecze ulubionych drużyn. Wiele wskazuje jednak na to, że para nie jest już razem...

Lisowska znów jest singielką?

Z profilu gwiazdy na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia z Ilczukiem. Przestała również obserwować jego konto. Co ciekawe, rajdowiec nie odpłacił jej się tym samym. Nadal "śledzi" swoją byłą (?) dziewczynę, oraz zostawił ich fotki u siebie.

Informację o rzekomym rozstaniu pary podał serwis Pudelek.pl. W odpowiedzi na telefon od dziennikarza, Lisowska nagrała relację na InstaStories, w której podkreśliła, że zależy jej na uszanowaniu prywatności. Twierdzi też, że wcale nie rozmawiał on z jej menedżerką.

Rozmowa Lisowskiej z menedżerkąRozmowa Lisowskiej z menedżerką Instagram/ewelinalisowskaofficial

Do tej pory Lisowska nie odnosiła się bezpośrednio do plotek o rozstaniu. Myślicie, że są prawdziwe?

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o: