Olga Bończyk poprowadzi "Jaka to melodia"? TVP chce zatrudnić współprowadzącą. Pod uwagę bierze też gwiazdę "Rancza"

Wygląda na to, że program "Jaka to melodia?" czekają kolejne zmiany. Już niebawem do Norbiego ma dołączyć współprowadząca.

"Jaka to melodia?" od lat jest jednym z flagowych programów TVP. Od początku jego emisji w rolę gospodarza wcielał się Robert Janowski. Mogłoby się wydawać, że jego pozycja jest niezagrożona, a jednak rok temu został on odsunięty od prowadzenia formatu. Jego miejsce zajął Norbi.

Na przestrzeni lat w programie "Jaka to melodia?" przydarzyło się wiele wpadek. Pamiętacie je wszystkie? 

Zobacz wideo

Nowe współprowadzące "Jaka to melodia?"

Czas pokazał, że nowy prowadzący nie zagwarantował programowi wyższej oglądalności. Przeciwnie, w ostatnich miesiącach "Jaka to melodia" zanotowała spadek zainteresowania wśród widzów. TVP zastanawia się więc, jak opanować sytuację.

W rozmowie z "Faktem" jeden z pracowników stacji wyznał, że producenci poważnie myślą o tym, żeby zatrudnić współprowadzącą.

Produkcji marzy się udział Olgi Bończyk, którą widzowie TVP kochają. Prowadziłaby program z Norbim na zmianę - zdradza informator tabloidu.

Rozważana jest także kandydatura Katarzyny Żak. Trzeba przyznać, że zaangażowanie drugiej osoby w prowadzenie "Jaka to melodia?" rzeczywiście mogłoby nieco odświeżyć format. Z drugiej strony, ostatnie zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych korzyści...