Olga Bończyk poprowadzi "Jaka to melodia"? TVP chce zatrudnić współprowadzącą. Pod uwagę bierze też gwiazdę "Rancza"

Wygląda na to, że program "Jaka to melodia?" czekają kolejne zmiany. Już niebawem do Norbiego ma dołączyć współprowadząca.

"Jaka to melodia?" od lat jest jednym z flagowych programów TVP. Od początku jego emisji w rolę gospodarza wcielał się Robert Janowski. Mogłoby się wydawać, że jego pozycja jest niezagrożona, a jednak rok temu został on odsunięty od prowadzenia formatu. Jego miejsce zajął Norbi.

Na przestrzeni lat w programie "Jaka to melodia?" przydarzyło się wiele wpadek. Pamiętacie je wszystkie? 

Zobacz wideo

Nowe współprowadzące "Jaka to melodia?"

Czas pokazał, że nowy prowadzący nie zagwarantował programowi wyższej oglądalności. Przeciwnie, w ostatnich miesiącach "Jaka to melodia" zanotowała spadek zainteresowania wśród widzów. TVP zastanawia się więc, jak opanować sytuację.

W rozmowie z "Faktem" jeden z pracowników stacji wyznał, że producenci poważnie myślą o tym, żeby zatrudnić współprowadzącą.

Produkcji marzy się udział Olgi Bończyk, którą widzowie TVP kochają. Prowadziłaby program z Norbim na zmianę - zdradza informator tabloidu.

Rozważana jest także kandydatura Katarzyny Żak. Trzeba przyznać, że zaangażowanie drugiej osoby w prowadzenie "Jaka to melodia?" rzeczywiście mogłoby nieco odświeżyć format. Z drugiej strony, ostatnie zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych korzyści...

Więcej o:
Komentarze (46)
"Jaka to melodia". TVP rozważa zatrudnienie współprowadzącej. Pod uwagę brane są Olga Bończyk i gwiazda "Rancza"
Zaloguj się
 • dubleduck

  Oceniono 49 razy 45

  Ja myślę, a z pewnością wyrażam pogląd większości widzów,że program powinna poprowadzić Danuta Holecka lub Michał Rachoń

 • Gość: -ta

  Oceniono 43 razy 35

  Nie pasował im zabawny i kumaty Janowski, zatrudnili tego nowego, co ani zabawny, ani kumaty nie jest, to szukają, kto go wesprze, bo im oglądalność spada.

 • Gość: kim

  Oceniono 19 razy 17

  Permanentna "dobra zmiana" - na wszystkich polskich frontach...
  Ja myślę że tylko Adrian - jest wystarczająco rozrywkowy. I ma ten nieodparcie głupkowaty uśmiech przyciągający debili jak magnes.

 • szoferek1

  Oceniono 20 razy 12

  Najlepszy byłby Jarosław polskiezbaw!!! Ciemny lud nie wyłączałby telewizorni całą dobę.

 • zawszedak111

  Oceniono 12 razy 10

  No nareszcie! Infantylny Norbi jest zagrożony. Te jego zdrobnienia, to jego sztuczne przylepianie się do uczestników... Koszmar!

 • Gość: lechu

  Oceniono 16 razy 10

  Pani Olgo niech się Pani nie szmaci współpracą z tym szambem.

 • Gość: tadeo25

  Oceniono 9 razy 9

  Skoro dobra zmiana rozwaliła słynną i dochodową aukcję koni Pride of Poland w Janowie Podlaskim , to jaka to melodia to pikuś

 • Gość: M

  Oceniono 13 razy 9

  z całym szacunkiem dla Norbiego, próbowałem obejrzeć dwa programy przez niego prowadzone i powiedziałem sobie - nie dziękuję

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX