Otylia Jędrzejczak jest w zaawansowanej ciąży. Pochwaliła się zdjęciem z basenu. Przy okazji wygadała się, jaka jest płeć dziecka?

Otylia Jędrzejczak niedługo po raz drugi zostanie mamą. Olimpijka pochwaliła się zdjęciem z dużym brzuszkiem i chyba przez przypadek wygadała się, jaka jest płeć dziecka.

Otylia Jędrzejczak pod koniec maja pochwaliła się, że jest w ciąży. Przypomnijmy, że gwiazda sportu ma już dwuletnią córkę Marcelinę, która jest owocem związku olimpijki z Pawłem Przybyłą, byłym koszykarzem i nauczycielem wychowania fizycznego. Teraz ich rodzina się powiększy. O radosnej nowinie poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Wyznała wówczas, że już nie może się doczekać na świecie małej istotki.

Otylia Jędrzejczak pochwaliła się zdjęciem brzucha

Sportsmenka opublikowała na Instagramie fotografię z basenu. Wyznała, że to właśnie w basenie najbardziej lubi się relaksować, tym bardziej, gdy za oknami męczą upały.

Ostanie cztery dni spędziłam w Komisji Egzaminacyjnej na studia na AWF-ie, kierunek WF i Sport. Prawie każdą przerwę pomiędzy grupami wykorzystałam na relaks dla naszej dwójki i popływaliśmy. Zapomniałam już, jakie to uczucie pływać z brzuszkiem. Nie będę ukrywała, że w tej temperaturze panującej na pływalni była to jeszcze większa przyjemność! - napisała Otylia.
 

Choć Jędrzejczak jeszcze nie zdradziła płci drugiego dziecka, to po jej wpisie można wnioskować, że urodzi chłopczyka. Otylia napisała "popływaliśmy", więc to sugeruje, iż pływała z synkiem. Z niecierpliwością czekamy, aż pływaczka oficjalnie poda do wiadomości czy spodziewa się dziewczynki, czy chłopca.

Jesteście ciekawi, które gwiazdy niedawno zostały mamami? Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: