[TYLKO U NAS] Łukasz nie chce, żeby Madzia była z Olehem? Wójcik wyznała, co tak naprawdę przyjaciel sądzi o jej związku "Muszę być szczera"

Madzia Wójcik jest obecnie w związku z Olehem, którego poznała w programie "Big Brother". Niestety, jej najbliżsi nie kibicują tej miłości. Dziewczyna nie może liczyć nawet na wsparcie swojego przyjaciela Łukasza.

Madzia Wójcik dzięki programowi "Big Brother" zdobyła nie tylko nowych znajomych i 100 tys. złotych, ale przede wszystkim znalazła miłość. Jeszcze w trakcie trwania reality-show bardzo zbliżyła się z Olehem. W domu Wielkiego Brata byli nierozłączni, dlatego postanowili spróbować być na poważnie razem po zakończeniu "BB". Obecnie są niemalże nierozłączni i wszystko wskazuje na to, że może być z tego coś więcej. Jednak nie wszyscy kibicują tej parze.

Łukasz nie chce, aby Madzia była z Olehem?

Zwyciężczyni "Big Brothera" bardzo angażuje się w związek z Olehem. Choć, jak powiedziała w rozmowie z Plotkiem, jeszcze nie wyznała mu miłości, to i tak jest dla niej kimś wyjątkowym. Pomimo, że pomiędzy nimi rodzi się głębokie uczucie, to nie mogą liczyć na wsparcie osób z najbliższego otoczenia. Wiemy, że mama Madzi nie przepada za Olehem i wolałaby u boku swojej córki zobaczyć Łukasza. Teraz okazuje się, że Łukasz Darłak, który jest przyjacielem Wójcik, również nie kibicuje jej związkowi.

No muszę być szczera, bo zawsze taka jestem. Wiem, że Łukasz chyba, niestety, nie kibicuje mojej miłości. No, ale każdy może mieć swoje zdanie - wyznała Madzia dla Plotka.

Miejmy nadzieję, że Madzia nie będzie się przejmować opinią innych.

Madzia w wywiadzie dla Plotka wyznała coś, czego jeszcze dotąd nigdy nie zdradziła. Chodzi o jej związek z Olehem. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: