[TYLKO U NAS] Łukasz nie chce, żeby Madzia była z Olehem? Wójcik wyznała, co tak naprawdę przyjaciel sądzi o jej związku "Muszę być szczera"

Madzia Wójcik jest obecnie w związku z Olehem, którego poznała w programie "Big Brother". Niestety, jej najbliżsi nie kibicują tej miłości. Dziewczyna nie może liczyć nawet na wsparcie swojego przyjaciela Łukasza.

Madzia Wójcik dzięki programowi "Big Brother" zdobyła nie tylko nowych znajomych i 100 tys. złotych, ale przede wszystkim znalazła miłość. Jeszcze w trakcie trwania reality-show bardzo zbliżyła się z Olehem. W domu Wielkiego Brata byli nierozłączni, dlatego postanowili spróbować być na poważnie razem po zakończeniu "BB". Obecnie są niemalże nierozłączni i wszystko wskazuje na to, że może być z tego coś więcej. Jednak nie wszyscy kibicują tej parze.

Łukasz nie chce, aby Madzia była z Olehem?

Zwyciężczyni "Big Brothera" bardzo angażuje się w związek z Olehem. Choć, jak powiedziała w rozmowie z Plotkiem, jeszcze nie wyznała mu miłości, to i tak jest dla niej kimś wyjątkowym. Pomimo, że pomiędzy nimi rodzi się głębokie uczucie, to nie mogą liczyć na wsparcie osób z najbliższego otoczenia. Wiemy, że mama Madzi nie przepada za Olehem i wolałaby u boku swojej córki zobaczyć Łukasza. Teraz okazuje się, że Łukasz Darłak, który jest przyjacielem Wójcik, również nie kibicuje jej związkowi.

No muszę być szczera, bo zawsze taka jestem. Wiem, że Łukasz chyba, niestety, nie kibicuje mojej miłości. No, ale każdy może mieć swoje zdanie - wyznała Madzia dla Plotka.

Miejmy nadzieję, że Madzia nie będzie się przejmować opinią innych.

Madzia w wywiadzie dla Plotka wyznała coś, czego jeszcze dotąd nigdy nie zdradziła. Chodzi o jej związek z Olehem. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (46)
[TYLKO U NAS] Łukasz nie chce, żeby Madzia była z Olehem? Wójcik wyznała, co tak naprawdę przyjaciel sądzi o jej związku "Muszę być szczera"
Zaloguj się
 • Gość: Paula

  Oceniono 13 razy 7

  A ja mam nadzieję że @just__oleg przejrzy na oczy i zostawi tą pustą Madzię , za mądry dla niej jest . Olek poukładany , myśli o życiu poważnie , sam się utrzymuje , zaczął już prace po BB tak jak inni uczestnicy a ona imprezowa , drinkowa i na utrzymaniu rodziców . Masakra z ta kobieta , idolka 14 latek. Cała wygrana kasa pójdzie na imprezy , ciuchy i kosmetyki.

 • Gość: Ola

  Oceniono 13 razy 7

  Może łukasz zajmie się kibicowaniem swojemu związkowi aaaaa no tak on w żadnym nie jest!!!!! Kto by chciał być z kimś kto wszczyna konflikty, a sam o sobie mówi, że wcale i nigdy buhahahaha, jest nieskromnym egoista i brudasem. Magda sama niech słucha swojego serca a nie fałszywych przyjaciół!!!!!

 • Gość: Prezes 41

  Oceniono 15 razy 5

  Przecież jemu tylko chodzi o jej kase i wylansowanie się przy niej to taki fałszywy przyklejany przyjaciel niby chce dla niej dobrze a z drugiej strony nie może zdzierżyć że ona wybrała Oleha a nie jego i dlatego ciągle się miesza w ten związek na jej miejscu bym go odstawił na boczny tor

 • Gość: Kaszana

  Oceniono 9 razy 5

  Wydaje mi się, że dla Oleha byłoby lepiej uciekać jak najdalej od tej infantylnej Madzi, a sama Madzia niech idzie do Rowera

 • Gość: Nikola

  Oceniono 7 razy 5

  Jej życie jej sprawa niech robi co chce ale nie ukrywam że gościu na początku powiedział w programie że będzie chciał pokazać że jest zajebistym aktorem a druga sprawa zobaczył że Magda ma największe szanse na wygranie i wiedział do kogo się przyczepić

 • Gość: Maya

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wróżę nic dobrego tej parze. Po pierwsze: on jest 11 lat młodszy; drugie, jest nieco narwany i zaborczy (kiedyś się wyrobi), ale skoro ona lubi być molestowana -- jej sprawa. Jeżeli traktuje znajomość z nim jako przygodę, okej. Kiedyś się wypali. To nie jest miłość, lecz -- moim zdaniem reklama. Dajmy temu spokój. Jest dorosła -- na swój sposób. Każdy sobie rzepkę skrobie. Mimo to życzę Madzi jak najlepiej. Wyrobi się :)

 • Gość: Jula

  Oceniono 8 razy 4

  Szkoda by było gdyby tylko mu zależało ba kasie jej....Ale życzę im szczerego uczucia

 • Gość: pirat

  Oceniono 7 razy 3

  Ktoregos dnia Olech nie wytrzyma i Lukaszek dostanie w twarz i nigdy wiecej juz sie nie bedzie wypowiadal o Madzi ! sam sie o to prosi .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX