Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Godlewską. "Odpowiada potrzebom skretyniałego społeczeństwa". "Gwiazda" nie została dłużna

Małgorzata Godlewska zaśpiewała hymn USA. Karolina Korwin Piotrowska chciała ją skrytykować, ale okazało się, że Małgorzata jednak ma nadzwyczaj dużo dystansu do siebie.

Małgorzata Godlewska pięknie wczoraj zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych. Ci, co słyszeli, słuch pewnie stracili, a śmiechu było co nie miara. Są też jednak odrobinę oburzeni, na przykład Karolina Korwin Piotrowska, która skomentowała wykonanie Godlewskiej na swoim profilu na Instagramie.

Małgorzata Godlewska śpiewa hymn, a Karolina Korwin Piotrowska krytykuje

Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała nawet nie tyle samo wykonanie hymnu przez Małgorzatę Godlewską, co sytuację intelektualną jej fanów i mediów. Jadowicie napisała na Instagramie, co o niej myśli:

Pani Godlewska odpowiada żywotnym potrzebom skretyniałego przez wpływ debilomediów i lansowanych w nich patocelebrytów, społeczeństwa wtórnych i bezwolnych analfabetów.
 

Małgorzata Godlewska jest na tyle wytrawną użytkowniczką Instagrama, że szybko zauważyła, że o niej mowa. I skomentowała post dziennikarki, dając dowód sporej dawki dystansu:

Dziękuję Serduszko <3 Smacznego :*

O godzinie 11.30 w piątek komentarz Małgorzaty Godlewskiej był jeszcze widoczny na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej. Niecałą godzinę później już go nie uświadczymy, choć nie wiadomo, kto go tak naprawdę skasował - sama Małgorzata, czy jednak właścicielka profilu. Na szczęście w internecie nic nie ginie:

Małgorzata Godlewska odpowiada Karolinie Korwin-PiotrowskiejMałgorzata Godlewska odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej Fot. Karolina Korwin-Piotrowska - Instagram - godzina 11:30

Krytyka Małgorzaty Godlewskiej w sieci

Generalnie nie jest to krytyka nieuzasadniona, Małgorzata Godlewska wpasowała się przecież w pewną niezaspokojoną do tej pory potrzebę swoich fanów. Jednak wspominając o niej, Karolina Korwin Piotrowska podtrzymuje przecież zainteresowanie jej osobą w internecie - kto nie wiedział, co wczoraj Małgorzata opublikowała, ten po poście Korwin Piotrowskiej będzie próbował się tego dowiedzieć. I to też wytykają dziennikarce jej fani:

Sama ją w tej chwili promujesz.
Znowu z czymś wyskoczyła?
Z hymnem USA - odpowiada Karolina Korwin Piotrowska.
Pani tym postem też ją właśnie promuje. My, wszyscy komentujący też, w pewnym sensie.

I tak to się kręci. Nic nie wskazuje na to, żeby Małgorzata Godlewska miała przestać śpiewać. 

A jak inne gwiazdy radzą sobie z hejtem w sieci? Sprawdźcie:

Zobacz wideo
Więcej o: