Była dziewczyna Cattaneo sugeruje, że Paweł nie zajmuje się dzieckiem. On próbuje uciszyć plotki jednym zdjęciem

Paweł Cattaneo oficjalnie rozstał się ze swoją dziewczyną Konstancją. Matka jego dziecka twierdzi, że sama zajmuje się synem. Tymczasem on opublikował nowe zdjęcie z chłopcem.

Paweł Cattaneo zdobył popularność dzięki udziałowi w programie "Warsaw Shore". Niedawno po raz pierwszy został ojcem, a jego fani myśleli, że po kilku związkach, które ma na swoim koncie, wreszcie się ustatkował. Nic bardziej mylnego. Rodzinna sielanka nie trwała zbyt długo, bo okazuje się, że on i Konstancja definitywnie się rozstali. Jego była dziewczyna oficjalnie potwierdziła to w rozmowie z Plotkiem.

Paweł Cattaneo pochwalił się zdjęciem z synem

Konstancja na razie nie poinformowała, co spowodowało rozpad związku. Jednak w rozmowie z Plotkiem wbiła szpilę byłemu partnerowi i wiemy, że nie mają ze sobą kontaktu.

Dzieckiem zajmuję się ja, a Paweł... Ciężko mi stwierdzić, co aktualnie robi - powiedziała nam.

Tymczasem Paweł na swoim Instagramie nie komentuje sprawy i nie ustosunkował się do słów byłej dziewczyny. Cały czas publikuje zdjęcia metamorfoz swoich podopiecznych, gdyż jest trenerem personalnym. Jedynie na InstaStory pochwalił się fotografią z synkiem. Trzyma go na rękach i szeroko się uśmiecha - jak gdyby nic się nie wydarzyło.

ZOBACZ TEŻ: Cattaneo rozstał się z matką swojego dziecka, a Ewelina z "Warsaw Shore" znów jest zakochana! "O ja, kuzyn Malumy"

Paweł CattaneoPaweł Cattaneo screen Instagram/pawelcattaneo_official

Czy w ten sposób chce zaprzeczyć słowom Konstancji i udowodnić, że jednak zajmuje się dzieckiem? Z pewnością niedługo się dowiemy.

Cattaneo w "Warsaw Shore" był w związku z Eweliną. Dziewczyna przeszła ogromną metamorfozę. Zobacz wideo:

Zobacz wideo

JP