Robert Janowski wrócił do pracy! Są pierwsze zdjęcia z planu jego nowego show, a tam... Doda. "Zrobiliśmy mega duet"

Robert Janowski po roku przerwy wraca do telewizji. Poprowadzi muzyczny program "Gra muzyka" w TV Puls. Doda, która będzie gościem w show, właśnie pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z planu.

Robert Janowski rok temu odszedł z programu "Jaka to melodia", gdzie pełnił rolę gospodarza przez 21 lat. Teraz poprowadzi nowy muzyczny format "Gra Muzyka" na antenie Telewizji Puls. Tą dobrą wiadomością podzielił się z fanami na fanpage'u na Facebooku. Show pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

Robert Janowski i Doda w nowym programie "Gra Muzyka"

Co czeka widzów w nowym show? Jak udało się dowiedzieć portalowi Wirtualnemedia.pl w każdym z odcinków show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, a także usłyszymy największe polskie i zagraniczne hity. W rolach gości mnóstwo polskich gwiazd, m.in. Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Alicja Majewska, Feel czy Pectus. Prowadzący ogłosił na swoim profilu na Instagramie, że właśnie oficjalnie rozpoczęły się zdjęcia do muzycznego formatu.

Wystartowaliśmy wreszcie, proszę państwa. Ruszyły kamery, padło sakramentalne "akcja". Przed chwilą był tu Varius Manx, zaraz będzie tu Doda i tancerze w fenomenalnych choreografiach. Dawno nie byłem tak zajarany nowym pomysłem i czekam, kiedy wreszcie przyjdę do państwa, zapukam i powiem: "Proszę państwa, z wielką przyjemnością witam w nowym programie "Gra Muzyka"" - wyznał Janowski
 

Robert jest podekscytowany nowym, zawodowym wyzwaniem. Poinformował, że format będzie idealny dla każdego, kto po prostu lubi muzykę i chce się zrelaksować przed telewizorem.

Do programu zapraszam swoich przyjaciół, artystów, których znam od dawna, a znam ich prawie wszystkich. A jak nie znam, to ładnie poproszę, żeby zostali moimi gośćmi. Chciałbym, abyśmy fajnie spędzali ze sobą czas, my, to znaczy widzowie, publiczność, artyści, uczestnicy. A dla kogo jest ten program? Dla nas wszystkich. To nie jest "Ulisses" Joyce'a i ten rodzaj wysiłku intelektualnego, wręcz odwrotnie, to ma być fajne, przyjemne show dla całej rodziny - stwierdził prowadzący.

W jednym z pierwszych odcinków programu zobaczymy Dodę. Wokalistka na swoim Instagramie zdradziła, że wraz z Robertem stworzyli "mega duet".

Nowy program Roberta Janowskiego "Gra Muzyka" już niebawem w tv. Zrobiliśmy mega duet.
 

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Janowskiego w nowym programie.

Doda ekscytuje się udziałem w nowym programie Roberta Janowskiego. Zobacz wideo:

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.