Córka Romana Polańskiego na salonach obok Celine Dion. 26-latka postawiła na nietypową stylizację. Tylko spójrzcie na buty

Córka Romana Polańskiego - Morgane Polański - robi światową karierę jako aktorka i modelka. Teraz pojawiła się na pokazie Alexandre'a Vauthiera, a jej stylizacja zrobiła furorę.
Zobacz wideo

Morgane Polański jest córką Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner. 26-latka mieszka we Francji i robi karierę jako modelka i aktorka. Teraz piękna córka reżysera była gościem na pokazie Alexandre'a Vauthiera. Celebrytka zajęła miejsce obok Celine Dion. 

Morgane Polański na salonach 

Morgane Polański na pokazie francuskiego projektanta mody pojawiła się w zamszowym, bordowym kostiumie, który połączyła z czarnym topem i czerwono-czarną apaszką. Stylu dodawały jej z pewnością wysokie spodnie, które fantastycznie podkreśliły jej wcięcie w talii. Całą stylizację dopełniały nietypowe buty - ciężkie i czarne trapery z pewnością przyciągały uwagę. 

Morgane Polański - kariera

Morgane Polański zadebiutowała na wielkim ekranie w 1999 roku w filmie "Dziewiąte wrota", gdzie miała jedynie epizodyczną rolę. Swoje aktorskie zdolności mogła pokazać dopiero w 2002 roku, kiedy to zagrała w wyreżyserowanym przez ojca "Pianiście". Później zagrała w dwóch innych produkcjach Polańskiego, takich jak "Oliver Twist" oraz "Autor Widmo". Szerszej publiczności znana jest jednak z serialu "Wikingowie". 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.