Magdalena Cielecka w odważnej sesji i równie odważnym wywiadzie. Szczerze o dzieciach i mężczyznach. "Uważam, że związki mają swoją datę ważności"

Magdalena Cielecka pojawiła się topless na okładce sierpniowego "Elle". Odważne zdjęcie jest szeroko komentowane w mediach. Jednak na większą uwagę zasługuje wywiad, w którym aktorka opowiada m.in. o macierzyństwie, którego już nie doświadczy.

Magdalena Cielecka została bohaterką najnowszego numeru "Elle". Miesięcznik postanowił powtórzyć okładkę z aktorką sprzed 15 lat. Zdjęcie topless 47-letniej gwiazdy rozpaliło internautów. Również wywiad, którego udzieliła magazynowi, nie przeszedł bez echa. Cielecka opowiedziała w nim m.in. o macierzyństwie.

Magdalena Cielecka nie zamierza mieć dzieci

Aktorka zmierzyła się z pytaniami dotyczącymi macierzyństwa. Cielecka zdradziła, czy nie żałuje, że nie ma dziecka.

Widocznie tak miało być. Nie dowiem się już, czy gdybym miała dziecko, moje życie byłoby lepsze, czy gorsze. Na pewno nie zgorzkniałam z tego powodu – przyznała w rozmowie z "Elle".

Magdalena nie ukrywa, że nigdy nie chciała być matką.

Nie starałam się tego celowo doświadczyć. Nie lubię robić czegoś wbrew sobie, bo coś wypada albo ktoś czegoś oczekuje.

Choć świadomie dokonała takiego wyboru, bolą ją komentarze, które zarzucają jej zbyt wygodne życie.

Kompletne bzdury. Łatwo jest oceniać. A co mają powiedzieć kobiety, które chcą, a nie mogą mieć dzieci? – zapytała retorycznie.

Przy okazji zobacz, które polskie gwiazdy zostały w ostatnich miesiącach matkami

Zobacz wideo

Co ciekawe, Cielecka przyznała też, że nie jest stworzona do wieloletnich związków. Jednocześnie zazdrości parom, które potrafią być ze sobą przez całe życie.

Ja uważam, że związki mają swoją datę ważności. Może to brutalnie zabrzmi, ale kiedy dwoje ludzi przestaje dawać sobie nawzajem to, co ważne, czułe, wzbogacające, to trzeba umieć podziękować sobie za wspólnie spędzony czas – dodała Magdalena Cielecka w rozmowie z "Elle".

AD

Więcej o:
Komentarze (87)
Magdalena Cielecka udzieliła odważnego wywiadu. Przyznała, że już nie będzie mieć dziecka. "Nie lubię robić czegoś wbrew sobie"
Zaloguj się
 • Gość: bb

  Oceniono 116 razy 108

  Jej decyzja, jej życie. Nikomu nic do tego. Czekam na czasy kiedy kobiety nie będą w końcu musiały się tłumaczyć obcym, głupim ludziom dlaczego nie mają dzieci. Może kiedyś...

 • dodosdontquack

  Oceniono 93 razy 69

  a co zlego w tym, ze ktos woli wygodne zycie niz dzieci? jej albo jego sprawa. moja kobieta woli swoja prace i wygodne zycie. mnie tak czy siak bedzie z nia dobrze. nie sadze, zeby dzieci daly nam wiecej niz dostajemy od siebie nawzajem juz teraz. na pewno wiele by odebraly.

 • marykownow

  Oceniono 33 razy 31

  Ludzi i tak jest za dużo. Planeta ledwo zipie. Gdybym miała drugie życie, nie miałabym w nim dzieci. Oczywiście kocham je. Ale w nowym życiu bym nie chciała mieć.

 • Gość: ja też

  Oceniono 26 razy 24

  ja też uważam że nic na siłę. przedłużać relacje tylko po to żeby długo trwała ? jak coś traci na wartości podziękować sobie nawzajem i iść dalej. jestem tego samego zdania

 • Gość: Pati

  Oceniono 31 razy 21

  Mądra i fajna kobieta. Szczęścia życzę Pani Magdo

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 21 razy 21

  Ludzie po prostu kochają stereotypy i uwielbiają wytykać innym, że są tacy a nie inni, bo lubią się cieszyć z tego, że inni mogą mieć gożej od nich samych. Niestety tak zawsze było i będzie.

 • Gość: dmkl86

  Oceniono 27 razy 19

  "wygodne życie" lol, to że ktoś wpakował się na własne życzenie w pieluchy nie oznacza, że bez dzieci jest nagle mniej obowiązków, są mniejsze rachunki itp. Po prostu jest inaczej, tak jak wtedy gdy ktoś ma cukrzycę lub ma alergię na psy. Poza tym, to będzie szok, można również adoptować dziecko - zrobić może każdy debil, co widać po patologii 500+.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Bardzo ją lubię. Jest szczera i zero w niej hipokryzji. Nikogo nie udaje. Na pewno wyróżnia się na tle nijakich twarzy. Oryginalna i nietuzinkowa. Intrygująca.

 • Gość: asia

  Oceniono 12 razy 12

  Zgadzam się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX