Katarzyna Warnke zaprzeczała, że jest w ciąży. Teraz pisze z dumą: Postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy

Katarzyna Warnke z jednej strony twierdzi, że miała prawo nie informować o swojej ciąży (prawda), a z drugiej - swój sposób komunikacji z mediami nazywa "doskonale przeprowadzoną grą" i "sukcesem PR-owym". Słusznie?

Katarzyna Warnke jest w ciąży. To już oficjalne i potwierdzone przez samą zainteresowaną, która nie bawiła się w subtelności i z dużym, nagim brzuchem przeszła się po wybiegu pokazu MMC. Plotki o błogosławionym stanie aktorki pojawiły się już kilka tygodni temu za sprawą artykułu w magazynie "Show". Warnke jednak wyśmiała doniesienia, nazywając je "bzdurami".

ZOBACZ TEŻ: Kilka tygodni temu Warnke zdementowała, jakoby spodziewała się dziecka. Najnowsze zdjęcia aktorki nie uciszą plotek o ciąży

Pod ostatnim zdjęciem aktorki obok gratulacji pojawiło się pytanie: dlaczego oszukała media? 

Jak pani wierzyć? Pod koniec kwietnia uważała pani news o ciąży za bzdury wyssane z palca. We wszystkim taka pani prawdomówna? 

Na tak postawione pytanie Warnke zareagowała nerwowo, stwierdzając, że nie o prawdomówność tu chodzi, ale utratę kontroli nad życiem osobistym. 

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych.

Katarzyna Warnke o ciążyKatarzyna Warnke o ciąży Instagram.com/kasiawarnke/

Czyli Warnke nie ma problemu z epatowaniem życiem prywatnym, byle na własnych warunkach. Zresztą udowadniała to wielokrotnie, opowiadając o najbardziej intymnych szczegółach swojego małżeństwa, pozując nago na Instragramie, czy sprzedając swoje zdjęcia ślubne "Gali". 

Piotr Stramowski, Katarzyna WarnkePiotr Stramowski, Katarzyna Warnke Gala

Chętnie też zwierzała się z problemów małżeńskich:

Zobacz wideo

Szanujemy prawo Kasi Warnke do ochrony prywatności, tylko dziwimy się, dlaczego wcześniej nie korzystała z niego tak chętnie. 

WJ