Księżna Kate pochwaliła się ogrodem, który stworzyła z myślą o dzieciach. Tym samym spełniła marzenie księcia George'a. "Zażyczył sobie tego"

Księżna Kate niedawno chwaliła się ogrodem, który zaprojektowała z myślą o dzieciach. Okazuje się, że ostatnio dodała tam element, o który szczególnie prosił książę George, jej najstarszy syn. Mały książę wymarzył sobie kamienną ścieżkę do skakania, zaś księżna Kate postanowiła spełnić jego życzenie.

Księżna Kate w miniony weekend z dumą prezentowała swój ogród na pokazach w Hampton. Wprowadziła do niego kilka zmian ze względu na swojego syna. Książę George poprosił mamę o ścieżkę z dużych głazów. A o co książę poprosi, to dostaje - tak przynajmniej było w tym przypadku.

Księżna Kate spełnia życzenie księcia George'a

O tym, że projekt ogrodu, który zbudowano zgodnie z projektem księżnej Kate w Hampton, jest odrobinę zmieniony, dowiedzieliśmy się od dyrektora do spraw zieleni w mieście. Jake Catling tak opowiadał o wprowadzonych modyfikacjach:

Dodaliśmy ścieżkę z głazów do skakania, ponieważ książę George sobie tego zażyczył. Dzieci uwielbiają po niej skakać i księżna Kate poprosiła nas, żebyśmy ją uwzględnili w czasie tworzenia ogrodu.

Część prac w ogrodzie wykonała również księżna. Kate odwiedziła plac budowy w zeszły wtorek i, jak mówi Jake Catling, miała ręce pełne roboty. Sadziła, kopała, mierzyła i podlewała. Samych głazów do ścieżki George'a najpewniej nie ustawiała, ale to miło pomyśleć, że prócz projektu była również zaangażowana w tworzenie swojego dzieła.

Jak wygląda ogród księżnej Kate?

Księżna Kate stworzyła swój ogród z myślą o festiwalu ogrodów w Chelsea. Ogród w Hampton jest dwa razy większy i znalazło się w nim miejsce na takie atrakcje, jak niewielkie jezioro, wzgórze z łąką, obsadzone kwiatami, które pszczoły szczególnie lubią, jest wodospad i niecka, w której zbudowano chatkę. Ogród z Chelsea częściowo przetransportowano do Humpton - przewieziono m.in. kłodę, na której bawili się George, Charlotte i Louis, jest też szałas, do którego gałęzie zbierała trójka dzieci Kate.

A jak wyglądał ogród w Chelsea? Spójrzcie sami:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Księżna Kate spełniła marzenie księcia George'a. "Książę George sobie tego zażyczył"
Zaloguj się
 • Gość: Wiki

  Oceniono 5 razy 5

  Zamiast Dac artykuł adekwatny do zdjęć to redakcja pisze o kamyczkach. Zdjęcia są zrobione podczas spotkania księżnej z dziećmi z domu dziecka!!

 • Gość: hipokryzja

  Oceniono 6 razy 4

  Cytat z ostatniego artykułu o Lewandowskich: "Cieszymy się, że Lewandowscy mają do siebie sporo dystansu". Taaaak na pewno bardzo dużo skoro wyłączacie po raz kolejny możliwość komentowania pod artykułami o nich!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Czyli mówiąc wprost, ogródek zaprojektowany przez dwójkę architektów na Garden, został przeniesiony w inne miejsce i teraz Kate bedzie przez pół roku się w nim lansowac z różnymi wycieczkami szkolnymi i dziećmi z sierocincow.
  A własne siedzą w domu z nianią, bo mama "pracuje"

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Wygląda normalnie ,sympatycznie..

 • Gość: Jeżka

  0

  Moje dzieci kochają spędzać czas w ogrodzie. Nawet nam się udało wygospodarować trochę miejsca na piaskownicę i są bardzo zadowolone. My sobie kupiliśmy leżaczki w wassermanie i to moje ulubione miejsce w całym domu. Nawet się z pracy nie umiem doczekać kiedy wrócę, żeby sobie w ogrodzie posiedzieć.

 • Gość: Mim

  Oceniono 2 razy -2

  Mam jej już dosyć. Wstyd, żeby księżna była celebrytką. Zwykły nierób który ubiera się u znanych projektantów. Śmiechu warte.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX