Chrzest księcia Archiego już niedługo. Typy rodziców chrzestnych są zaskakujące. To gwiazdy show-biznesu

Już w tym tygodniu Meghan Markle i książę Harry ochrzczą swoje pierwsze dziecko. Zagraniczne media podają listę potencjalnych kandydatów na rodziców chrzestnych. Wśród nich znane osoby i gwiazdy Hollywood.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Meghan Markle i książę Harry przygotowują się do chrztu ich pierwszego dziecka, księcia Archiego. Ceremonia jest planowana już od wielu tygodni, a zagraniczne media rozpisują się na temat każdego aspektu uroczystości.

Zobacz też, jak Księżna Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali dziecko

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry planują chrzciny Archiego

Chrzciny księcia Archiego są zaplanowane na koniec tego tygodnia. Ceremonia ma się odbyć w królewskiej kaplicy zamkowej w Windsorze, a sama uroczystość będzie bardzo kameralna, bowiem młodym rodzicom mają towarzyszyć najbliżsi znajomi i rodzina, czyli około 25 osób. Jak się okazało, na chrzcinach zabraknie samej królowej Elżbiety II. Korespondentka "The Sunday Times", zajmująca się rodziną królewską donosi, że królowa ma inne zobowiązania do wypełniania. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Królowa nie pojawi się na chrzcie z powodu wcześniejszych zobowiązań. W przeszłości wzięła udział w uroczystości księcia George'a i księżniczki Charlotte, ale w ubiegłym roku opuściła chrzest księcia Louisa - mówi.

Typy rodziców chrzestnych księcia Archiego

Zagraniczne media już typują listę kandydatów na rodziców chrzestnych małego Archiego. Wśród nich jest m.in. Jessica Mulroney, projektantka mody i bliska przyjaciółka Meghan Markle czy biznesmen Charlie Van Straubenzee, przyjaciel księcia Harry'ego z dzieciństwa. Inną kandydatką jest projektantka, Misha Nonoo, która przedstawiła księżnej Meghan jej przyszłego męża.

Mówi się również o znanych nazwiskach, takich jak aktor George Clooney i jego żona, prawniczka Amal Clooney, czy tenisistka Serena Williams. Co ciekawe, rodzicami chrzestnymi nie zostaną raczej William i Kate, ponieważ rodzina królewska nie ma w zwyczaju wybierać bliskiej rodziny na rodziców chrzestnych. 

A Wy macie swoje typy?

KB

Więcej o:
Komentarze (22)
Meghan Markle i książę Harry planują chrzest księcia Archiego już niedługo. Typy rodziców chrzestnych są zaskakujące. To gwiazdy show-biznesu
Zaloguj się
 • Gość: G.

  Oceniono 6 razy 6

  Tak się tylko zapytam panny autorki, która z wymienionych przez nią osób jest "gwiazdą show-biznesu"?

 • Gość: Gfd

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego tutaj można komentować a tam, gdzie piszecie o Lewandowskich nie można????
  Jest tylko chwalebny tekst o nich i...nic więcej dodać nie można.
  Ciekawe to bardzo !

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Archie nie ma tytułu księcia

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Jessica, Obama, Clooney, Eugenia i któryś z przyjaciół Harrego (ma ich dziesiatki)

 • krwawy_marry

  Oceniono 11 razy 3

  Żeby to urwa jeszcze kogoś interesowało...

 • Gość: radca

  Oceniono 10 razy 2

  Tu należy nadmienić, ze chrzest, obrzezanie i tym podobne naznaczanie dzieci to ich stygmatyzacja, naruszenie ich godności przez widzi mi się zindoktrynowanych rodziców.
  Chrzest to świadome wyznanie wiary, a trudno uznać, ze niemowlak jest świadomy swej wiary, a nawet czy jest świadomy swego bytu. Chrzest, obrzezanie nieletniego (niemowlaka) to naruszenie praw człowieka.

 • Gość: Yuki

  Oceniono 3 razy 1

  Serena i Barak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX