Antek Królikowski niczym Posejdon w Kołobrzegu. Najpierw zabrał dziewczynę na czerwony dywan, a potem prężył muskuły na plaży

Antek Królikowski wyrasta na prawdziwą gwiazdę polskiego kina. Młody aktor uświetnił ostatnio swoją obecnością festiwal filmowy w Kołobrzegu.

Związek Antka Królikowskiego i jego nowej dziewczyny, Katarzyny Dąbrowskiej, rozwija się wyjątkowo szybko. Młodzi są parą dopiero od marca. Wtedy też aktor zapowiedział, że ma zamiar trzymać ich związek z dala od mediów. Jego deklaracje okazały się być jednak nietrwałe. Od tamtego czasu zakochani zdążyli kilka razy pojawić się wspólnie na salonach. Regularnie zapewniają też o łączącym ich uczuciu w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Antek Królikowski w Kołobrzegu

Królikowski i Dąbrowska są nierozłączni. Obecnie para przebywa w Kołobrzegu, gdzie odbywa się Suspense Film Festival. Antek jest jedną z gwiazd wydarzenia, a jego dziewczyna dzielnie towarzyszy mu w wypełnianiu zobowiązań zawodowych. Zakochani zdążyli już między innymi wspólnie przespacerować się po czerwonym dywanie.

Na ściance Królikowski pozował jednak sam. Z tej okazji postawił na luźną stylizację złożoną z butów sportowych, jeansów, koszuli, ciemnych okularów i czapki z daszkiem. Kilka godzin wcześniej udzielił natomiast wywiadu ubrany wyłącznie w... pływackie szorty. Co ciekawe, towarzyszący mu Kamil Nożyński był w pełni ubrany. Czyżby Antek chciał pochwalić się swoją muskulaturą? Odważnie.

W którym wydaniu wyglądał lepiej? Luźna elegancja na ściance, czy plażowy ekshibicjonizm podczas wywiadu?

Więcej o:
Komentarze (49)
Antek Królikowski niczym Posejdon w Kołobrzegu. Najpierw zabrał dziewczynę na czerwony dywan, a potem prężył muskuły na plaży. Robi wrażenie?
Zaloguj się
 • james_peacock

  Oceniono 25 razy 25

  "Antek Królikowski niczym Posejdon".
  Drogi Plotku: szczerze dziękuję. Naprawdę, bez ironii.
  Jeżeli pan Antek, którego nie znam i ni chu chu nie kojarzę, ma ciało niczym Posejdon, to interpretuję to jako znak, że mogę spać spokojnie.
  Pozbawiliście mnie kompleksów. Jesteście zajebiści.

 • Gość: Izka

  Oceniono 18 razy 16

  72-letni Sylwester Stallone wygląda przy nim jak młody bóg. Ludzie kultura fizyczna nie hańbi.

 • james_peacock

  Oceniono 15 razy 13

  "Z tej okazji postawił na luźną stylizację złożoną z butów sportowych, jeansów, koszuli, ciemnych okularów i czapki z daszkiem."
  Przyznajcie się, Redaktorzy Plotka: piszecie te głupoty świadomie, aby wkur..iać ludzi i prowokować ich w ten sposób do redagowania komentarzy, prawda? :)

  A ponieważ dałem się sprowokować, to napiszę jeszcze to: japrdl, do żabki chodzę w lepszej "stylizacji" niż ten pajac (kimkolwiek jest), pod ściankę. Chyba płaczu, zresztą.

 • Gość: Izka

  Oceniono 15 razy 13

  Przykro mi, ale tłuste, blade cielsko z pryszczami na udach, to nie moja bajka. No mam taki feler, chcesz się rozbierać to zainwestuj w "urodę".

 • Gość: emm

  Oceniono 16 razy 12

  Jak już mówi przez mikrofon, to mógłby koszulkę ubrać, nie wiem co chce udowodnić? Taki trochę chłopek-roztropek, mało męski.

 • Gość: Pedyl

  Oceniono 16 razy 10

  Najbardziej wyprężył swój mięsień piwny...

 • domektomek

  Oceniono 11 razy 9

  Wykształcenie
  W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
  Ot i całe jego wykształcenie.
  Jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, który
  16 kwietnia 2018 roku został wybrany na prezesa Związku Artystów Scen Polskich.

  I oto mamy całą karierę naszego Antosia.
  To taka Wieniawa w męskim wydaniu.
  Jego fizjonomia osobiście przypomina mi pracownika stacji benzynowej.

 • Oceniono 10 razy 8

  Na ostatnim zdjęciu normalnie Pudzianowski- wprawdzie klata jak lej po bombie ale na nowej dziewczynie widocznie wrażenie robi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX