Antek Królikowski niczym Posejdon w Kołobrzegu. Najpierw zabrał dziewczynę na czerwony dywan, a potem prężył muskuły na plaży

Antek Królikowski wyrasta na prawdziwą gwiazdę polskiego kina. Młody aktor uświetnił ostatnio swoją obecnością festiwal filmowy w Kołobrzegu.

Związek Antka Królikowskiego i jego nowej dziewczyny, Katarzyny Dąbrowskiej, rozwija się wyjątkowo szybko. Młodzi są parą dopiero od marca. Wtedy też aktor zapowiedział, że ma zamiar trzymać ich związek z dala od mediów. Jego deklaracje okazały się być jednak nietrwałe. Od tamtego czasu zakochani zdążyli kilka razy pojawić się wspólnie na salonach. Regularnie zapewniają też o łączącym ich uczuciu w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Antek Królikowski w Kołobrzegu

Królikowski i Dąbrowska są nierozłączni. Obecnie para przebywa w Kołobrzegu, gdzie odbywa się Suspense Film Festival. Antek jest jedną z gwiazd wydarzenia, a jego dziewczyna dzielnie towarzyszy mu w wypełnianiu zobowiązań zawodowych. Zakochani zdążyli już między innymi wspólnie przespacerować się po czerwonym dywanie.

Na ściance Królikowski pozował jednak sam. Z tej okazji postawił na luźną stylizację złożoną z butów sportowych, jeansów, koszuli, ciemnych okularów i czapki z daszkiem. Kilka godzin wcześniej udzielił natomiast wywiadu ubrany wyłącznie w... pływackie szorty. Co ciekawe, towarzyszący mu Kamil Nożyński był w pełni ubrany. Czyżby Antek chciał pochwalić się swoją muskulaturą? Odważnie.

W którym wydaniu wyglądał lepiej? Luźna elegancja na ściance, czy plażowy ekshibicjonizm podczas wywiadu?