Dominika Gwit jest już w pełni gotowa na lato. Postawiła na czerwoną sukienkę, a jej fani nie mają wątpliwości, że był to świetny wybór

Dominika Gwit rozpoczęła lato na dobre i sprawiła sobie letnią sukienkę. Pochwaliła się nią na Instagramie - i jest czym, bo wygląda w niej świetnie.

Dominika Gwit z każdym kolejnym zdjęciem udowadnia, że świetnie się czuje w swoim ciele - i tak też wygląda. W nowej letniej sukience pozowała na balkonie jednego z warszawskich budynków. Prezentowała się świetnie i widać, że tak też się czuła.

Dominika Gwit w letniej, czerwonej sukience

Dominika Gwit wybrała na ciepły letni dzień uroczą, zwiewną i czerwoną sukienkę w białe grochy. W głębokim dekolcie krył się seksowny stanik, zaś Dominika zdjęcie podpisała krótko:

Kocham Cię Życie!!!!
 

W komentarzach nie odpowiada na sugestie, że powinna wrócić do diety. Zresztą już wielokrotnie mówiła, że jej waga ma podłoże chorobowe, zaś ona sama stara się nie przejmować kąśliwymi uwagami. Szczupła sylwetka, którą swego czasu miała, wcale nie dała jej szczęścia. Jej obecny wygląd nie przeszkadza jej w byciu szczęśliwą, co udowadnia każdym kolejnym wpisem na Instagramie. Na przykład jej nagrania z szalonymi tańcami wzbudzają wśród fanów największy entuzjazm:

Zobacz wideo
Więcej o: