Amal Clooney na romantycznym wyjeździe z mężem. I choć zawsze prezentuje się perfekcyjnie, to tym razem zaliczyła przykrą wpadkę!

Amal Clooney i jej mąż, George Clooney spędzali ostatnie dni w Wenecji. Para wybrała się na romantyczny wypad z atrakcjami - i co najważniejsze, bez dzieci.

George Clooney zabrał swoją żonę Amal na romantyczny wypad do Wenecji. Daleko nie mieli, bo zaledwie 200 kilometrów, ale George i tak przygotował dla Amal niezłe atrakcje. W programie był rejs motorówką i przelot helikopterem.

George Clooney i Amal Clooney w Wenecji

Zostawili dzieci i wybrali się do jednego z najpiękniejszych miast na świecie - do Wenecji. Amal i George Clooney zostali przyłapani przez fotoreporterów, jak wsiadali do łodzi a później lecieli helikopterem.

Było to dla nich romantyczne zakończenie intensywnego weekendu. Kilka dni temu gościli w swojej posiadłości nad Lago di Como Baracka Obamę z rodziną. Były prezydent Stanów Zjednoczonych opuścił już Laglio i Villę Oleandra, zaś Clooney'owie udali się do Wenecji na zasłużony odpoczynek.

Amal postawiła na klasyczny, biało-czarny look w Wenecji. Niestety, jej minimalistyczna sukienka nie podołała i potwornie się wygniotła. Problem był też z kapeluszem, który spadał i przeszkadzał w czasie wchodzenia na pokład motorówki.

Pewnie w przeciwieństwie do małżeństwa Clooney'ów nie wybieracie się niebawem do Wenecji, możecie jednak spróbować odrobiny Włoch w domu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA