Janusz Korwin-Mikke z młodą żoną i dziećmi pluska się w wodzie. Dominika nie szczędziła mu czułości. Uwagę zwraca strój 33-latki

Janusz Korwin-Mikke postanowił uciec od upałów i pojechał nad rzekę. Polityk zabrał ze sobą młodziutką żonę i dwójkę małych dzieci.

Janusz Korwin-Mikke został przyłapany przez paparazzi podczas kąpieli w rzece Świder. 76-letni polityk pluskał się w wodzie ze swoja młodziutką żoną i dwójką małych dzieci. Lider partii KORWiN pochwalił się też na Instagramie filmikiem, na którym otrzymuje czułego buziaka od Dominiki Sibigi.

Janusz Korwin-Mikke z młodą żoną relaksuje się w rzece

Sibiga to była miss Unii Polityki Realnej. Ukończyła policealne studium aktorskie w Krakowie oraz Uniwersytet Jagielloński, na którym uzyskała tytuł magistra sztuki. 33-latka jest oczkiem w głowie swojego męża. Para pobrała się w Wielkanoc 2016 roku.

To kobieta, która interesuje się nie tylko sztuką (jej pasją jest film, śpiew, recytowanie wierszy i taniec współczesny, gra na pianinie), ale i sportem! Nowa żona Korwin-Mikkego uprawia pływanie i karate, lubi też piłkę nożną - pisał kilka lat temu "Se.pl".

Upalne dni zachęciły małżonków do wyjazdu za miasto. W chłodnej rzece mogli schronić się przed upałami i zapomnieć na chwilę o dynamicznym politycznym życiu. Korwin-Mikke pod koniec dnia opublikował też na Instagramie wyjątkowe nagranie. Widać na nim, jak Dominika obdarowuje go czułym pocałunkiem w policzek.

 

AD

Więcej o: