"Playboy" wypuścił niepublikowane zdjęcie Renaty Kaczoruk. Sesja rzeczywiście robi wrażenie!

Renata Kaczoruk została gwiazdą czerwcowej okładki magazynu "Playboy". Teraz na Instagramie gazety pojawiło się kolejne zdjęcie, na które nie starczyło miejsca w prasie.

Renata Kaczoruk wypłynęła na szerokie wody show-biznesu dzięki bliskiej relacji z Kubą Wojewódzkim. Para zaczęła spotykać się ze sobą w 2013 roku. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasy i pięć lat później ogłosili rozstanie. Mogłoby się wydawać, że zerwanie zaręczyn z samozwańczym "królem TVN-u" i szeroko komentowany udział w "Azja Express" przekreślą i tak karierę Renulki, ale tak się jednak nie stało.

Modelka wciąż wzbudza zainteresowanie mediów, a niedawno została gwiazdą polskiego wydania "Playboya", w którym oczywiście zapozowała nago.

Niepublikowane zdjęcie Renaty Kaczoruk dla "Playboya"

W magazynie znalazła się spora rozkładówka, jednak, jak powszechnie wiadomo, sporo zdjęć z sesji zostało także odrzuconych. Teraz na Instagramie gazety opublikowano jedną z fotografii, która nie weszła do prasy.

Pamiętacie sesję Renaty Kaczoruk w czerwcowym "PLAYBOYU"? My pamiętamy – i pamiętamy, jak żałowaliśmy, że w magazynie nie zmieściło się więcej zdjęć. Za zgodą fotografki Marleny Bielińskiej prezentujemy wam jeden pyszny #outtake - czytamy w poście magazynu "Playboy". 
 

Trzeba przyznać, że Renata Kaczoruk naprawdę ma w sobie "to coś". Na sesjach nie wygląda wyuzdanie, a jedynie... niezwykle kokieteryjnie. I o to chodzi!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>