Maja Ostaszewska przyszła na premierę filmu z ukochanym. Ona wyglądała pięknie, a Michał? Stylizacja niezbyt adekwatna do okazji

Maja Ostaszewska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niezbyt często pojawia się też na imprezach ze swoim wieloletnim partnerem. Ostatnio zrobiła wyjątek. Niestety, Michał Englert nie zaprezentował się zbyt dobrze.

Maja Ostaszewska od 2005 roku jest związana z Michałem Englertem. Para ma dwójkę dzieci: 12-letniego Franciszka i 10-letnią Janinę. Obydwoje zdecydowanie stronią od brylowania na salonach jednak niedawno mieliśmy okazję zobaczyć ich razem na czerwonym dywanie.

Maja Ostaszewska pokazała partnera

Historia ich związku jest dość zagmatwana. Para poznała się na planie filmu "Solidarność, Solidarność" reżyserowanego przez ówczesną żonę Englerta, Małgorzatę Szumowską. Maja od razu wpadła Englertowi  w oko. Z czasem okazało się, że początkująca aktorka odwzajemnia zainteresowanie mężczyzny. Kiedy wdali się w romans, wybuchł skandal.

Na początku obydwoje walczyli z rodzącym się uczuciem jednak nie udało się im go pokonać. Operator  ostatecznie postanowił odejść od reżyserki i związać się z Ostaszewską. Co ciekawe, Szumowska nie żywiła urazy do zakochanych. Do dziś utrzymuje z nimi przyjacielskie kontakty i regularnie angażuje ich do kolejnych filmów.

Zobaczcie, z kim były związane na początku swojej kariery inne polskie gwiazdy

Zobacz wideo

Maja rzadko pokazuje się publicznie z Michałem. Niedawno zrobili wyjątek i pojawili się razem na premierze filmu "Ja teraz kłamię". Ostaszewska w czarnej spódnicy, jak zwykle, wyglądała obłędnie. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o jej partnerze. Englert postawił na trampki, dresowe spodenki i t-shirt. Na tle elegancko ubranych gości nie wyglądał zbyt dobrze.

AD

Więcej o:
Komentarze (86)
Maja Ostaszewska przyszła na premierę filmu z ukochanym. Ona wyglądała pięknie, a Michał? Jego stylizacja niezbyt adekwatna do okazji
Zaloguj się
 • acoristis

  Oceniono 63 razy 43

  Wreszcie jeden normalny facet, który pokazuje, że ma w dudzie wasze mody, blichtry, stroje i puste łby. Brawo! A pani Maja - choć nie podoba mi się w tych sukienczynach (wolę prostotę) - jest jak zwykle normalna, bez mnóstwa operacji plastycznych, nowego nosa, brwi namalowanych flamastrem, wypchanych ust i kości policzkowych jak znaczna część jej koleżanek po fachu. Tak trzymać - jesteście, pani Maju i panie Michale - jednymi z niewielu normalnych ludzi w tym dziwacznym celebrycko-aktorskim świecie.

 • Gość: 75thecrow

  Oceniono 27 razy 19

  Koleś wygląda spoko co wy od niego chcecie to tylko premiera filmu a nie teatr ,po drugie to kobieta ma błyszczeć a on jest dobrym tłem dla Maji brawo tak trzymać

 • Gość: mm

  Oceniono 35 razy 19

  fajna para

 • B P

  Oceniono 49 razy 17

  Przy pięknej Mai mógłby być i w piżamie i tak byłoby super.

 • Gość: mn

  Oceniono 12 razy 10

  AD zauważyło, że Englert źle się prezentuje. AD się zna. AD na pokaz pluszowych misiów zakłada wieczorowa kieckę albo smoking. Pożyczony oczywiście.

 • Gość: Li

  Oceniono 12 razy 6

  Pan wygląda na mocno udręczonego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX