Ewa Farna pokazała wyjątkowe zdjęcie z mężem i synkiem. Za jednym zamachem świętuje kilka rocznic. "Jak ten czas zapiernicza"

Ewa Farna niedawno urodziła. Ojcem dziecka został Martin Chobot, mąż i najlepszy przyjaciel w jednym. Teraz para świętuje wyjątkową rocznicę. Z tej okazji piosenkarka pochwaliła się rodzinną fotografią i poruszającym wpisem.

Ewa Farna i Martin Chobot poznali się 10 lat temu. Przyjaźń gitarzysty i wokalistki szybko przerodziła się w namiętne uczucie. W 2017 roku para wzięła potajemny ślub z dala od blasków fleszy. A na początku czerwca 2019 roku doczekała się swojego pierwszego dziecka. Teraz muzycy świętują wyjątkową rocznicę.

Ewa Farna pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

26 czerwca minęło równo 10 lat od momentu pierwszego spotkania Ewy i Martina. Z tej okazji piosenkarka opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Na fotografii z 2009 roku widzimy młodziutką Farną, która pozuje ze swoim zespołem, do którego dołączył właśnie Chobot. Natomiast fotka z 2019 roku to rodzinny portret wokalistki i gitarzysty wraz z ich synkiem. Do tego wszystkiego gwiazda zamieściła wzruszający opis, który pokazuje, jak bardzo kocha swojego męża.

26.06.2009 – casting na gitarzystę do zespołu26.06.2019 – 10 lat my band mate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza… Ale cóż, jest bosko. Happy anniversary, tato! – napisała Ewa.
 

O Martinie do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele, prócz tego, że jest gitarzystą i partnerem życiowym Farny. Niedawno okazało się, że ma też smykałkę do interesów. Oprócz muzyki inwestuje też w nieruchomości. Chobot jest podobno właścicielem dwóch mieszkań w Czechach, których wartość przekracza trzy miliony złotych. Niedawno kupił też żonie w prezencie willę na jednym z prestiżowych praskich osiedli.

Nie tylko Ewa Farna pobrała się w tajemnicy. Zobacz, które polskie gwiazdy poszły tą samą drogą:

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.