Edyta Górniak ponownie wystąpi w Opolu. Tym razem nie musi obawiać się o swoje zdrowie. Polsat zapewnił jej specjalny klimatyzator

Edyta Górniak już niedługo ponownie wystąpi w Opolu. Tym razem będzie to koncert pod patronatem Polsatu. Stacja zapewni piosenkarce iście gwiazdorskie warunki. Luksusowa garderoba to jeszcze nie wszystko.

Fani Edyty Górniak ostatnio mieli realne powody do zmartwień. Ich ukochana idolka w ostatniej chwili odwołała koncert w trakcie festiwalu w Opolu. Wszystko z powodu zasłabnięcia w trakcie prób. Powodem miały być trwające już od kilku tygodni upały. W pewnym momencie podejrzewano nawet zawał, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze i Edyta w końcu wystąpiła na scenie opolskiego amfiteatru. Teraz okazuje się, że wkrótce ponownie pojawi się w swoim rodzinnym mieście. Zagra koncert pod patronatem telewizji Polsat, a stacja zadba o nią na najwyższym poziomie. 

Zobacz wideo

Edyta Górniak zaśpiewa w Opolu. Czekają na nią luksusy

Jak dowiedział się serwis Pomponik.pl, Edyta Górniak może być spokojna o swój głos. Stacja zadbała, aby w jej garderobie znalazł się specjalny klimatyzator. 

Polsat wyciągnął wnioski po ostatniej nieprzyjemnej sytuacji i postanowił zamontować tymczasowy klimatyzator w garderobie Edyty z wbudowaną funkcją nawilżania strun głosowych, dzięki czemu suche powietrze nie osłabi warunków głosowych artystki - zdradza informator serwisu pomponik.pl.

A jak możecie się domyślać, taka garderoba do najtańszych nie należy. Według wyliczeń portalu jej koszt to około 15 tysięcy złotych.  

Czego się jednak nie robi, aby przebić konkurencję, jaką jest TVP. Dodatkowo w pobliżu będzie znajdowała się specjalna karetka tylko dla niej, aby w awaryjnej sytuacji reakcja była błyskawiczna - czytamy.

Mamy więc nadzieję, że przy takiej dbałości o każdy szczegół zarówno Edyta, jak i władze Polsatu będą zadowolone. 

DH