Plaga szczurów w Pałacu Buckingham! Brytyjski tabloid: Królowa Elżbieta II zmuszona do opuszczenia siedziby. "Była przerażona"

Jak donosi "The Sun", królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham. Powodem okazały się... szczury w królewskich komnatach.

Okazuje się, że królowa Elżbieta II nie żyje w takich luksusach, jakby mogło nam się to wszystkim wydawać. Pałac Buckingham rzeczywiście zachwyca, ale zmaga się też z poważnym problemem. Chodzi o szczury, który w ostatnim czasie zadomowiły się w zbudowanym w 1703 roku pałacu. Niechciani lokatorzy, a właściwie to ich plaga, zauważone zostały przez królewską służbę nawet w kuchni. 

Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II opuściła Pałac Buckingham przez szczury 

Jak donosi "The Sun", Elżbieta II musiała natychmiast wynieść się z pałacu ze względu na ryzyko chorób, jakie przenoszą gryzonie. 

Królowa była przerażona - twierdzą informatorzy "The Sun".

To jednak nie wszystko. Okazuje się także, że ze względu na obecność w Pałacu Buckingham szczurów królewski personel przeszedł szkolenie w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się zwierząt. Co równie istotne, z problemem tym walczy obecnie cała Wielka Brytania. Specjaliści alarmują więc, by w pałacu dbano przede wszystkim o higienę. Wiadomo jednak dodać, że budynek liczy sobie 77 tysięcy metrów kwadratowych, więc ciągłe sprzątanie, może stanowić nie lada wyczyn. 

Rozwiązaniem miało być wyłożenie trucizny i zbadanie sprawy. Oczywiście najważniejsza jest higiena i tak proste czynności, jak zamykanie szafek i zamiatanie okruchów lub kawałków jedzenia - twierdzi specjalista. 

No cóż, mamy jednak nadzieję, że królowa już wkrótce powróci do pałacu, a szczury zmienią miejsce pobytu. 

DH

Więcej o:
Komentarze (18)
Plaga szczurów w Pałacu Buckingham! Brytyjski tabloid: Królowa Elżbieta II zmuszona do opuszczenia siedziby. "Była przerażona"
Zaloguj się
 • Gość: kupica

  Oceniono 12 razy 12

  Myślę, że nie była przerażona, bo ją niewiele jest w stanie przerazić..W końcu widziała z bliska Trumpa...

 • sigillum.2

  Oceniono 7 razy 7

  Do "DH": "Elżbieta II musiała natychmiast wynieść się z pałacu". Dżentelmenem to ty nie jesteś!

 • pwiejacz

  Oceniono 6 razy 6

  Sądzę że zrobiono wielkie halo o nic. Szczury zapewne rzeczywiście są więc trzeba zrobić deratyzację, a trudno żeby podczas takiej akcji Królowa przebywała w pałacu.

 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Niech dalej ograniczają i zmniejszają kosze do wywozu smieci😂

 • camaretto

  Oceniono 3 razy 3

  Pussy Cat, Pussy Cat, where have you been?
  I've been up, to London, to visit the Queen!
  Pussy Cat,Pussy Cat, what did uou there?
  I frightened a little mouse, under the chair.
  Mówiałam, zamiast psów należałotrzynać koty. U mnie mój Rudy - łowca i podróżnik, zakończył wojnę z owadami i karakanami, gdzie mama od 20 lat używała plastrów i Bóg wie czego. Po 2 tygodniach pobytu zdolniachy w domu nie było już anijednego, a ja zostałam zaszczycona delegacją wyprowadzających się owadów, które z "nowym" nie mogły już wytrzymać, jako że jako wege dawno miałam różnych dziwacznych kumpli w warszawskim więzieniu, jak Monte Christo. Kotek był jednak ostatnim pani pomysłem, i od tego czasu wyprowadzone karakany nie zagnieździły się już.
  Szkoda, że trują, w Wawie Pałac Kultury zadbał kiedyś o etaty dla 7 kotów, i mają spokój.

 • barakuda62

  Oceniono 2 razy 0

  Szczury zesłać do Tower

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX