Królowa Elżbieta II dostała szalikiem w twarz. Zachowała klasę, ale mina amerykańskiej gwiazdy mówi sama za siebie. Będą memy!

Królowa Elżbieta II przekonała się, że wobec sił natury nie ma mocnych. Ostatnio padła ofiarą wiatru, który spłatał jej figla. Świadkiem zabawnego zdarzenia była Gillian Anderson. Jej reakcja była bezcenna.
Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II skończyła w tym roku 93 lata. Zdrowia mogłaby jej jednak pozazdrościć niejedna młodsza osoba. Pomimo wieku monarchini cały czas wypełnia wszystkie swoje zobowiązania zawodowe. Należy do nich też udział w zawodach sportowych Royal Windsor Cup Polo. Ich zwycięzca otrzymuje puchar właśnie z rąk królowej. Niestety, w tym roku wszyscy mówią wyłącznie o pewnym zabawnym incydencie.

Królowa Elżbieta II "zaatakowana" przez szalik

W Polsce polo nie jest szczególnie popularną dyscypliną sportową, za to na Wyspach Brytyjskich cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem więcej emocji dostarczyło jednak nie to, co wydarzyło się na boisku, a na widowni. Mowa o sytuacji, która już za chwilę stanie się inspiracją dla twórców memów na całym świecie. W momencie, gdy królowa Elżbieta II schodziła po schodach, wiatr postanowił zagrać jej na nosie i to dosłownie! Zawiał tak, że monarchini dostała w twarz szalikiem kobiety stojącej tuż za nią.

 

93-latka wydawała się być niewzruszona całym zajściem, czego nie można powiedzieć o Gillian Anderson. Gwiazda kultowego serialu "Z Archiwum X" (grała agentkę Danę Scully) oniemiała, a jej zabawny wyraz twarzy został oczywiście uwieczniony przez niezawodnych fotografów.

 

Czekamy na pierwsze przeróbki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.