Wiktoria G±siewska pokazała siostrę. S± jak dwie krople wody

Wiktoria G±siewska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl" i programu "Dance, dance, dance", pochwaliła się swoj± siostr± na Instagramie. Ale to nie jedyne jej rodzeństwo. S± do siebie bardzo podobni!
Zobacz wideo

Wiktoria Gąsiewska wyjechała na wakacje do Turcji. Razem z nią była tam m.in. jej młodsza siostra, Nicola.

Wiktoria Gąsiewska i jej siostra

Wiktoria Gąsiewska i Nicola wypoczywały na zasłużonych wakacjach. Wiktoria wróciła już na plan serialu "Barwy szczęścia", ale jeszcze niedawno wygrzewała się pod upalnym tureckim słońcem. Wciąż jeszcze co jakiś czas pokazuje zdjęcia z tej wyprawy - a na jednym z nich pozowała razem z siostrą.

 

Pod uroczym postem dziewczyn pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani aktorki wskazują, że jej młodsza siostra jest do niej niewiarygodnie podobna!

Piękne! Jesteście meeega podobne :)
Ale podobne jesteście!
Śliczne <3

Na profilu młodszej siostry Wiktorii znajdziemy sporo wspólnych zdjęć całego rodzeństwa. Bo Wiktoria ma przecież nie tylko siostrę i znanego z "Na Wspólnej" brata Mateusza. Jest ich bardzo dużo w rodzinie.

Rodzeństwo Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska rzadko pokazuje swoje rodzeństwo, a ma się przecież czym pochwalić. Starszy brat Mateusz również jest aktorem. Młodsi - Nicola i Oskar - wciąż jeszcze się uczą. Nicola mówiła, że nie wie jeszcze, czy pójdzie w ślady starszej siostry i starszego brata:

Podoba mi się to, co robi rodzeństwo, ale jeszcze mam czas żeby się zastanowić - mówiła w zeszłym roku w studio "Pytanie na śniadanie".
 

Nicole ma teraz 13 lat i jeszcze sporo czasu, żeby zdecydować się na karierę aktorki. Ciekawe, czy kiedyś zobaczymy ją na planie u boku rodzeństwa.