Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła fryzurę. Etiennette pofarbowała się na... siwo. Piosenkarz też zaszalał i zrobił sobie dredy

Michał Wiśniewski wraz z córką Etiennette wybrali się do zaprzyjaźnionego stylisty fryzur. Nastolatka radykalnie zmieniła kolor włosów, a jej tata sprawdził, jak by wyglądał w dredach.

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że lubi eksperymentować z wizerunkiem. Jego słynne, czerwone włosy w przeszłości były też m.in. czarne, zielone i pomarańczowe. Okazuje się, że w ślady ojca idą też jego dzieci, a konkretnie córka Etiennette. Wraz z tatą wybrała się do stylisty fryzur, Kajetana Góry. Tam postanowili zaszaleć i przeszli spektakularne metamorfozy.

Etiennette ma siwe włosy, a Wiśniewski dredy

Gwiazdor i jego córka pochwalili się przemianą na swoich profilach na Instagramie. Nastolatka nie jest już ciemną blondynką. Teraz ma siwe, a wręcz prawie białe włosy.

 

Jej fanom bardzo spodobał się nowy wygląd.

Eti, ładna fryzura.
OMG, ale sztos.
Ślicznie wyglądasz - piszą internauci.

Michał Wiśniewski również pochwalił się metamorfozą. Wokalista na najnowszym zdjęciu ma długie dredy! Na szczęście, to tylko peruka, ale niektórzy dali się nabrać.

 
Już lepszy czerwony znicz na głowie niż ten mop.
O nie, tylko nie to!
O fuuuuj. Wracaj do czerwonych włosów.

A Wam, jak się podobają metamorfozy Wiśniewskich?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.