Wiedzieliście, że Szymon Hołownia ma żonę i córkę? Dziennikarz przypadkiem się wygadał

Szymon Hołownia w jednym z wpisów na Instagramie zdradził, że ma żonę i dziecko. Fani dziennikarza są zaskoczeni, do tej pory nie wiedzieli nic o jego życiu prywatnym.
Zobacz wideo

Szymon Hołownia jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z planów zdjęciowych, wyjazdów, chwali się swoimi sukcesami (jak choćby wydanie kolejnej książki), ale nie pokazuje swojej prywatności. Na Instagramie dziennikarza próżno szukać fotografii, na których pozuje ze swoją rodziną. 

Szymon Hołownia o swojej rodzinie 

Tym razem Hołownia uchylił jednak rąbka tajemnicy. Pod niepozornym postem na Instagramie na temat nieudanych zakupów online, publicysta napisał, że ma żonę i córkę. 

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię). :) - napisał dziennikarz.

Fani Hołowni byli zaskoczeni tym wyznaniem. Ostatnie zdanie z wpisu dziennikarza wywołało więc niemałe zamieszanie. 

Dość niedawno dowiedziałam się, że Szymon Hołownia ma żonę, teraz się dowiaduję, że ma jeszcze córkę!
Żona i córka? Ile lat mnie ominęło? - pisali. 

No cóż, jak widać dziś, w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych, zachowanie prywatności nadal jest możliwe. Szymon Hołownia jest na to najlepszym dowodem. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (47)
Wiedzieliście, że Szymon Hołownia ma żonę i córkę? Dziennikarz przypadkiem się wygadał
Zaloguj się
 • Gość: mika

  Oceniono 62 razy 58

  Rzeczywiście "szokująca" wiadomość, że dorosły mężczyzna ma żonę i dziecko i w dodatku nie obnosi się na instagramie z tym, co zjedli na obiad...

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 25 razy 25

  Wręcz trywialna informacja. Obchodzi mnie jako dziennikarz, a jego życie prywatne jest właśnie prywatne! Z każdego chcecie zrobić celebrytów ?

 • bajka.grajka

  Oceniono 25 razy 23

  Tak, ja wiedziałam. On tego wcale nie ukrywa, on po prostu o tym nie trąbi we wszystkich możliwych mediach społecznościowych i słit foci nie zamieszcza.

 • Gość: kłosek

  Oceniono 27 razy 23

  Jakoś mnie to nie zaszokowało. Gdybyście napisali że ma kota, albo że mieszka z jakimś Zdzisławem czy innym Kamilem, to by mnie bardziej zdziwiło

 • ian Kośki

  Oceniono 22 razy 16

  Oj tam oj tam sensacją byłoby gdybyśmy się dowiedzieli że Kusy z Żoliborza ma czworo nieślubnych dzieci( czworaczki)

 • yuraathor

  Oceniono 12 razy 12

  u mnie w brygadzie większość chłopów ma żony i dzieci, kilku nie ma
  ale współpracujemy zgodnie

 • sieradz2

  Oceniono 11 razy 11

  Założył też fundację Kasisi. I pomaga dzieciom z Zambii.

 • a.k.traper

  Oceniono 15 razy 11

  Ja cie kręcę, no nie wiedziałem. Facet ma żonę i dzieci, to tak jak ja zdumiewające. Autor powinien się podpisywać pełnym nazwiskiem, by wszyscy go poznali, tytan intelektu, płacą mu czy dla hobby to robi?

 • Gość: Dópa

  Oceniono 8 razy 8

  Ufff, dobrze, że nie gej. Kamień z serca spadł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX