Barbara Kurdej-Szatan straciła dwa programy w TVP. Teraz aktorka mówi o dalszych planach na przyszłość

Barbara Kurdej-Szatan jesienią tego roku nie poprowadzi "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Teraz aktorka wyznała, jak widzi swoją dalszą karierę.
Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan nie ma przed sobą najlepszego czasu, biorąc pod uwagę jej karierę zawodową. Już teraz wiadomo, że aktorka nie poprowadzi dwóch programów TVP2, z którymi była związana od dawna - "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". 

Mówi się, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę z powodu poglądów politycznych. 

Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości - donosi "Party".

ZOBACZ TEŻ: TVP rezygnuje z Barbary Kurdej-Szatan! Straciła dwa programy przez poglądy polityczne? Mamy komentarz aktorki [TYLKO U NAS]

Barbara Kurdej-Szatan: Nie boję się

Okazuje się jednak, że rezolutna blond piękność nie przejmuje się utratą posady. Wie bowiem, że zawsze znajdzie dla siebie jakieś zajęcie. 

Oczywiście, że taka sytuacja może nastąpić. Jestem tego świadoma, ale nie boję się tego, dlatego, że robię dużo różnych rzeczy. Zawsze znajdę pomysł na siebie. Jest dużo różnych projektów i marzeń do spełnienia, których jeszcze nie zrealizowałam. Wtedy będzie w końcu na to czas – powiedziała w rozmowie z Wideoportalem. 

Przypominamy, że aktorka w dalszym ciągu gra w "M jak miłość" i nic nie zapowiada, żeby odeszła z produkcji. W ostatnich miesiącach Kurdej-Szatan wypuściła także linię zaprojektowanych przez siebie ubrań "Patriotic Lady".

AG 

Więcej o:
Komentarze (37)
Barbara Kurdej-Szatan straciła dwa programy. Teraz aktorka mówi o swojej dalszej karierze. "Zawsze znajdę pomysł na siebie"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 23

  Za dużo było jej.Na przymus wciskiwana do wszystkiego a z nią jej mężuś.To było już śmieszne.Nie wiem jakie to plecy trzeba mieć.Gdzie nie patrzysz to ta Kurdiel.Ja się nie dziwię że ludzie mają już dość.Co za dużo to nie zdrowo.Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  Dziwię się że to ten pory trzymano ją w tych programach.Ludzie od dawna domagali się zmian.Niech ktoś nowy dostanie szansę.

 • Gość: Ttt

  Oceniono 19 razy 15

  Nareszcie piskliwy glos beznadziejna nie bedzie jej i ten jej mezus

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Ja nie chce jej w reklamie Playa !!!. Polityk aktywistka, play ,nie kupie telefonu lub tym podobne ja ci wszyscy beztalencia ktorxy reklamoja elektronike..Dość tego.... Są ładniejsze dziewczyny..

 • Gość: :

  Oceniono 24 razy 14

  Czym się ma przejmować, jak na reklamach Playa i dotychczasowej bytności w TVP zarobiła fortunę, prawdopodobnie liczną w milionach zł? Niech się cieszy, że żyje w dzisiejszych czasach, gdzie każdą miernotę można w odpowiedni sposób wypromować, robiąc z niej gwiazdę TV.

 • Tree Bron

  Oceniono 14 razy 12

  No i gdzie te tytułowe plany? "Zawsze znajdę pomysł na siebie "? :D

 • Gość: vcv

  Oceniono 13 razy 11

  Blond piękność? A w domu wszyscy zdrowi?

 • Gość: Ty

  Oceniono 14 razy 8

  No i wreszcie ktoś jej nosa utarł

 • Gość: Qba

  Oceniono 7 razy 5

  A czego tu się bać!!! Najwyżej będziesz sprzątać klatki w blokach "gwiazdo"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX