Sara i Artur Borucowie świętują 5. rocznicę ślubu. Mają piękną tradycję, ale trzeba przyznać... kosztowną!

Sara i Artur Boruc wraz z dziećmi wypoczywają obecnie na Mykonos. Jak się okazuje, to ich tradycja, że każdą rocznicę ślubu świętują właśnie w tym miejscu.
Zobacz wideo

Sara i Artur Borucowie uznawani są za jedną z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Szczęśliwe małżeństwo nieco ponad miesiąc temu zostało po raz kolejny rodzicami. Na świat przyszedł wówczas ich syn, Noah. 

ZOBACZ TAKŻE: Artur Boruc czule obejmuje synka na zdjęciu. Sama słodycz? Mało powiedziane. Spójrzcie też na śpioszki chłopca. Czad!

Noworodek najwyraźniej nie przeszkadza parze w podróżowaniu. Całą rodziną wybrali się na... Mykonos. Jak się okazuje, świętują w ten sposób 5. rocznicę ślubu, czym Boruc pochwaliła się na Instagramie. 

Sara i Artur Borucowie świętują 5. rocznicę ślubu

Żona bramkarza zdradziła, że na greckiej wyspie bywają co roku. To właśnie na Mykonos pobrali się 1 lipca 2014 roku.

Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub - 5 lat temu! Czas pędzi jak szalony! Pierwszy raz byliśmy tu 11 lat temu, zakochaliśmy się i od wtedy przylatujemy co roku. Tradycji musiała stać się zadość - napisała w poście.

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Wspominasz ślub, a ja od razu widzę ta piękna suknię! Zapoczątkowałaś wtedy nowy trend i naturalny look. Tych celebryckich ślubów opisywali już wiele ale ja osobiście pamiętam dwie suknie ślubne w tym jedna to Twoja. Kobieta wielu talentów. Można się inspirować w wielu kwestiach.
Najlepszego z okazji rocznicy - czytamy.

My również dołączamy się do życzeń!

ZOBACZ TEŻ: Są nowe zdjęcia ze ślubu Mannei i Boruca. Siwiec i Lewandowska chwalą suknię Sary

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>