Kinga Rusin wzięła udział w rozbieranej sesji. Fotografia jest piękna i promuje wyjątkową akcję

Kinga Rusin znów zabrała głos w słusznej sprawie. Tym razem stworzyła inicjatywę "Zielone serca". Nową akcję promuje sesja dla magazynu "Viva!".

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie roznegliżowane zdjęcie, na którym jest przysłonięta jedynie bukietem kwiatów. Fotografię opatrzyła krótkim opisem: 

Rozebrałam się w słusznej sprawie na łamach "Vivy!"

O co chodzi? Sprawdziliśmy to. 

Zobacz wideo

Kinga Rusin w sesji dla "Vivy". Promuje szczytny cel

Kinga Rusin w swoim wpisie odesłała zainteresowanych do nowej akcji. Jest to inicjatywa "Zielone serca", stworzona przy udziale dziennikarki oraz jej wieloletniego partnera, Marka Kujawy. 

"Zielone serca" to akcja, której celem jest promowanie ochrony środowiska naturalnego w Polsce. W pierwszym wpisie, który ukazał się na instagramowym profilu @zielone_serca, Kinga oraz Marek poruszyli tematykę smogu. 

Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! (...) Chcesz mieć zieleń i piękną przyrodę wokół siebie, prawda?! Wszyscy szukamy kontaktu z naturą i wszyscy jej potrzebujemy, więc jej brońmy - czytamy.

Rusin wyjaśniła także, o kogo chodzi w akcji. Są to Polacy, którym zależy na czystym powietrzu, czystej wodzie, ekologicznym jedzeniu, ale także: 

To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt.

W komentarzach pod wpisem internauci wyrazili swój zachwyt nad inicjatywą, a liczba polubień postu rośnie z godziny na godzinę. Czy Kindze Rusin za sprawą mediów społecznościowych uda się osiągnąć wymarzony cel? Trzymamy za to kciuki. Przypomnijmy także, że to nie pierwsza akcja, której pomysłodawczynią jest dziennikarka. Niedawno wraz z Markiem Kujawą stworzyła inicjatywę "Biało-czerwonych serc", której celem jest walka z nienawiścią.

DH

Więcej o:
Komentarze (187)
Kinga Rusin "rozebrała się w słusznej sprawie". Fotografia piękna, a inicjatywa dla dobra nas wszystkich
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 98 razy 56

  Pani Rusin te fabryki ktore tak strasznie kopca zajmuja sie pozyskiwaniem surowcow do tych wszystkich markowych niepotrzebnych pie...ktorymi sie pani otacza. Fura niepotrzebnych torebek , butow, kolczykow , lakiery do paznokci . Pani jest beznadziejna.

 • Gość: An

  Oceniono 80 razy 54

  Przesiadz się hipokrytko na rower i kup sobie tylko kilka sukienek, z.trzy pary butów i ewentualnie dwie torebki. Potem możemy rozmawiać. Bo póki bo strasznie się osmieszasz.

 • Gość: mn

  Oceniono 60 razy 52

  Cel szczytny, ale dlaczego na golasa? W sukience i z bukietem byłoby gorzej?

 • Gość: Jędza

  Oceniono 65 razy 51

  Jakoś faceci nie rozbierają się w słusznych sprawach. Żałosne dorabianie ideologii do pokazywania gołej d... Niesmaczne.

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 53 razy 39

  Oczy mi krwawią, grafik płakał jak retuszował? Chcesz mieć zieleń? Jeździj limuzyną jak Kinia, wypoczywaj w domku z bali. Hipokryzja level master, kwik zachwyconych lemingów bezcenny.

 • Gość: Neele

  Oceniono 42 razy 38

  a ten lakier na paznokciach z fotografi promujaca szczytna akcje czym pani zmyje? acetonem , czy woda rozana?

 • Gość: Michi

  Oceniono 42 razy 30

  Pani nie ma co robić z głupoty to świeci tyłkiem w imie wyższych celów. Żenująca osoba.

 • Gość: ed

  Oceniono 38 razy 30

  Piękna akcja,czy ona przypadkiem samochodem n ie jeździ,jej kochaś również o córeczkach nie wspominając,ta baba nie ma umiaru,akcja za akcją,hasełka propagandowe głosi a sama nie bierze udziału w tych akcjach,ciekawa jestem ile,podaje,żadnego kundla n ie wzięła. psów adoptowała ze schronisk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX