Kinga Rusin wzięła udział w rozbieranej sesji. Fotografia jest piękna i promuje wyjątkową akcję

Kinga Rusin znów zabrała głos w słusznej sprawie. Tym razem stworzyła inicjatywę "Zielone serca". Nową akcję promuje sesja dla magazynu "Viva!".

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie roznegliżowane zdjęcie, na którym jest przysłonięta jedynie bukietem kwiatów. Fotografię opatrzyła krótkim opisem: 

Rozebrałam się w słusznej sprawie na łamach "Vivy!"

O co chodzi? Sprawdziliśmy to. 

Zobacz wideo

Kinga Rusin w sesji dla "Vivy". Promuje szczytny cel

Kinga Rusin w swoim wpisie odesłała zainteresowanych do nowej akcji. Jest to inicjatywa "Zielone serca", stworzona przy udziale dziennikarki oraz jej wieloletniego partnera, Marka Kujawy. 

 

"Zielone serca" to akcja, której celem jest promowanie ochrony środowiska naturalnego w Polsce. W pierwszym wpisie, który ukazał się na instagramowym profilu @zielone_serca, Kinga oraz Marek poruszyli tematykę smogu. 

Polska nam usycha i dusi się w smogu! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody! (...) Chcesz mieć zieleń i piękną przyrodę wokół siebie, prawda?! Wszyscy szukamy kontaktu z naturą i wszyscy jej potrzebujemy, więc jej brońmy - czytamy.

Rusin wyjaśniła także, o kogo chodzi w akcji. Są to Polacy, którym zależy na czystym powietrzu, czystej wodzie, ekologicznym jedzeniu, ale także: 

To my wszyscy, którzy nie zgadzamy się na dewastację przyrody, na wycinanie starych drzew, niszczenie parków narodowych, zabijanie dzikich zwierząt.
 

W komentarzach pod wpisem internauci wyrazili swój zachwyt nad inicjatywą, a liczba polubień postu rośnie z godziny na godzinę. Czy Kindze Rusin za sprawą mediów społecznościowych uda się osiągnąć wymarzony cel? Trzymamy za to kciuki. Przypomnijmy także, że to nie pierwsza akcja, której pomysłodawczynią jest dziennikarka. Niedawno wraz z Markiem Kujawą stworzyła inicjatywę "Biało-czerwonych serc", której celem jest walka z nienawiścią.

DH