"Big Brother": Mama Madzi w finale była uszczypliwa wobec Oleha. Teraz dziewczyna zabrała głos. "Chyba woli jednak Łukasza"

Madzia po finale programu "Big Brother" wreszcie mogła zobaczyć się z rodzicami. Uczestniczka dostała od mamy radę, aby nie spieszyła się w związku z Olehem i najpierw dobrze go poznała.
Zobacz wideo

Madzia wygrała program "Big Brother". Jako jedyna kobieta dotrwała do finałowej czwórki i zdeklasowała trzech pozostałych uczestników. Widzowie pokochali ją za to, że była naturalna i nikogo nie udawała. Nie miała taktyki na wygraną, a w czasie trwania reality-show po prostu cieszyła się, że może być w domu Wielkiego Brata i przeżyć przygodę życia. Wójcik w "BB" dała się poznać nie tylko, jako bardzo ciepła osoba o wielkim sercu, ale również jako osoba niesamowicie wrażliwa. Co więcej, choć ma 31 lat, nadal jej rodzice mają duży wpływ na to, co dzieje się w jej życiu.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Madzia chce być z Olehem? Mamy jej komentarz. "Jestem confused". Wyjaśniła też, dlaczego chłopak może być zazdrosny o Łukasza

Mama Madzi nie przepada za Olehem?

Gdy uczestniczka była w domu Wielkiego Brata wielokrotnie powtarzała, że chciałaby, aby mama i tata byli z niej dumni. Ta idea cały czas jej przyświecała, dlatego kiedy poczuła coś do Oleha i pierwszy raz się z nim pocałowała, bała się, że rodzice nie będą zadowoleni z tego, co robi w programie. Madzia w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o spotkaniu z rodziną tuż po opuszczeniu "BB". Okazuje się, że najbliżsi zachowują się tak, jak wcześniej i wspierają ją.

Ja tak bardzo chciałam, żeby oni byli ze mnie dumni. Obawiałam się, czy nikogo z rodziny nie urażę, czy nie będą się wstydzić za moje jakieś głupie wypowiedzi. Jak wyszłam, nawet nie poznałam moich rodziców. Nie wiedziałam, co się dzieje dookoła. To było dziwne, ja tak sztywno wyszłam, nawet nie się przytuliłam do nich. Myślę, że rodzice też byli zaskoczeni. Ale skoro ze mną gadają, mama mnie wspiera, mam nadzieję, że są dumni - wyznała nam Madzia. 

Czy mama Madzi zaakceptowała Oleha? W czasie finału "BB" kobieta uszczypliwie skomentowała chłopaka. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Teraz Madzia powiedziała nam, że mama jest ostrożna co do "przyszłego zięcia" i radzi jej z niczym się nie spieszyć.

Mama mówiła, żeby na razie się zastanowić, jeszcze chwilę poznać się bliżej, żeby nie robić nic na siłę.

Co więcej, Madzi wydaje się, że jej mama bardziej polubiłaby Łukasza niż Oleha.

Mam przeczucie, że mama woli Łukasza, ale jeszcze z nią nie gadałam na ten temat. Zobaczymy - skomentowała w rozmowie z Plotkiem.

Mamy nadzieję, że rodzice Madzi są z niej dumni!

Justyna Piąsta

Więcej o: