Patryk Vega zdradził, kto w jego filmie zagra Mateusza Morawieckiego. Znacie go z "M jak miłość"! Dobry wybór?

Patryk Vega udostępnił kolejny fragment swojego filmu "Polityka". Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że premiera Mateusza Morawieckiego zagra Marcin Bosak.

Patryk Vega pracuje nad kolejnym filmem. Tym razem postanowił wziąć się za naszych polityków. Prace nad "Polityką" już trwają, ale szczegóły utrzymywane są w tajemnicy. Na szczęście reżyser co jakiś czas wypuszcza krótkie fragmenty. Dowiedzieliśmy się dzięki nim, że w rolę Jarosława Kaczyńskiego wcieli sięAndrzej Grabowski, a Krystynę Pawłowicz zagra Iwona Bielska. Teraz zdradził, jakiego aktora wybrał na postać Mateusza Morawieckiego.

Zobacz wideo

Patryk Vega zdradził, kto zagra Mateusza Morawieckiego

Na profilu na Instagramie Patryka Vegi pojawiło się nagranie zaczyna się od jego apelu do premiera.

Panie premierze, premierzy mówią swoje, a ja robię swoje. Jestem niezależny i mogę robić filmy, które politykom mogą się nie podobać - mówił.

Po tym wyznaniu pokazał ekran, na którym wyświetlił fragment "Polityki", w którym pojawił się filmowy Morawiecki. Marcin Bosak wypowiada w nim słynne słowa premiera znane z afery taśmowej w 2013 roku:

Ludzi nie trzeba słuchać, tylko trzeba im obiecać, czego oczekują, a potem wygasić te oczekiwania. Mają zap****lać za miskę ryżu.

Internauci w komentarzach co prawda nie skomentowali tego wyboru, ale zostawili mnóstwo komentarzy, w których piszą, że nie mogą doczekać się premiery. Według doniesień, film trafi do kin jesienią.

Myślicie, że Marcin Bosak dobrze zagra Mateusza Morawieckiego? Może widzielibyście w tej roli kogoś innego?

AW

Więcej o: