"Big Brother". Madzia chce być z Olehem? Mamy jej komentarz. "Jestem confused". Wyjaśniła też, dlaczego chłopak może być zazdrosny o Łukasza

Wielki finał programu "Big Brother" za nami. Zwyciężczynią okazała się Magda Wójcik. Uczestniczka skomentowała, jakie ma plany wobec Olka.
Zobacz wideo

Madzia Wójcik zwyciężyła program "Big Brother". Uczestniczka swoją naturalnością zdobyła sympatię widzów i podbiła ich serca. Dzięki temu, że była jedną z najbardziej lubianych osób w show, teraz może cieszyć się ogromną rzeszą fanów, którzy stoją za nią murem. Kiedy okazało się, że ją i Oleha połączyło coś więcej, niż przyjaźń, wiele osób martwiło się, że chłopak złamie Magdzie serce. Jednak na szczęście, Wójcik ma dużo dystansu do całej sytuacji. Choć nie ukrywa, że darzy kolegę dużym uczuciem, to wie, że ich relacja tak naprawdę dopiero teraz się zaczyna.

"Big Brother": Madzia chce związać się z Olehem

Zwyciężczyni "Big Brothera" w rozmowie z Plotkiem wyznała, że ma nadzieję, że im się ułoży.

Wczoraj już 3 czy 4 godziny mieliśmy długie dyskusje. Jeszcze nie doszliśmy do żadnych wniosków. Więc dalej będziemy się poznawać, ale nic na siłę. Ja mam nadal naszyjnik, który od niego dostałam. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Ja bym chciała. Jeżeli on będzie chciał i to wszystko będzie szczere, to nam wyjdzie. (...) Będziemy randkować - powiedziała Madzia.

Oleh w czasie pobytu w domu Wielkiego Brata wyznał Madzi miłość. Uczestniczka nie ukrywa, że na początku nie wiedziała, co ma o tym myśleć.

To było szokujące. Ja naprawdę nie wierzyłam w to. Jak to możliwe? Aż miłość? Ja na pewno mam do niego jakieś uczucie, ale jeszcze nie wiem, co to jest. Więc byłam w szoku, że to miłość w tak krótkim czasie. Jestem confused.

W trakcie jednego z zadań w "Big Brotherze" wyciekły tajne akta uczestników. Wówczas okazało się, że Madzia miała w swoim życiu dwie partnerki seksualne i zakochuje się w gejach. To bardzo zezłościło Oleha.

Oleh był w szoku. Nie odzywał się do mnie wtedy kilka godzin. Ja chciałam z nim pogadać, wyjaśnić, że nie ma w tym nic dziwnego. On po prostu chodził naburmuszony, a mi wtedy było przykro. Czekałam, aż on do mnie podejdzie. Później wyjaśniliśmy sobie i dalej będziemy to robić. Po prostu on był w szoku. Może był zazdrosny o Łukasza przez to, że Łukasz jest gejem, a ja lubię takich trochę kobiecych mężczyzn. Jeżeli to jest prawdziwa miłość, to to wypali - powiedziała Madzia w rozmowie z Plotkiem.

Przy okazji Magda zaznaczyła, że Łukasz, choć jest jej najlepszym przyjacielem z domu Wielkiego Brata, to Oleh nie powinien być o niego zazdrosny.

Ja i Łukasz tylko się przyjaźnimy. Czasami sobie żartowaliśmy, ale to jest mój best friend programowy. Mam nadzieję, że tak pozostanie poza "Big Brotherem". Oleh nie ma o co być zazdrosny. (...) Musimy się po prostu lepiej poznać i zobaczymy. W programie były warunki bardziej obozowe. Pomimo, że nie odczuwało się tych kamer, to musimy i tak się sprawdzić na zewnątrz - ze znajomymi, z rodzicami, z takim życiem codziennym. Co ma być to będzie.

Gratulujemy Madzi wygranej i mamy nadzieję, że w związku z Olehem wszystko dobrze się ułoży.

Justyna Piąsta