8-letni Leo Sipowicz wspomina babcię w swoim pierwszym wywiadzie. To słodki maluch

8-letni Leo Sipowicz był jednym z gości na otwarciu wystawy poświęconej jego sławnej babci, Oldze Jackowskiej, czyli Korze. Udzielił pierwszego króciutkiego wywiadu.

Leo Sipowicz ma zaledwie 8 lat, ale kto wie, czy nie rośnie nam już gwiazda na miarę Kory. Wnuk Olgi Jackowskiej w swoim pierwszym, bardzo krótkim, wywiadzie przyznał, że tak jak babcia, lubi śpiewać.

Wnuk Kory udzielił wywiadu

W ostatni piątek w Ney Gallery & Print odbył się wernisaż wystawy poświęconej Korze. Wokalistka Maanamu pokazana została na zdjęciach zarówno swoich przyjaciół jak i znanych fotografów. W warszawskiej galerii zobaczycie fotografie znane, ale też niepublikowane nigdy wcześniej - jak mówił sam Kamil Sipowicz. Celem wystawy jest pokazanie zdjęć odrzuconych z różnych sesji zdjęciowych. A tych Kora miała niemało.

Właśnie tego dnia z małym Leo Jazonem Sipowiczem rozmawiał portal "JastrząbPost.pl". Rezolutny 8-latek nie tylko wspomniał babcię, ale również dodał, że sam lubi śpiewać.

Jaką babcią była Kora? - zapytała dziennikarka.
Była malarką i piosenkarką - odparł Leo.
 

Myślicie, że odziedziczył talent po Korze?

Przypominamy wywiad z Korą z 2014 roku:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (14)
8-letni Leo Sipowicz wspomina babcię w swoim pierwszym wywiadzie. Kora "była malarką i piosenkarką"
Zaloguj się
 • Gość: Luna

  Oceniono 8 razy 4

  Wnuczek Kory to bardzo fajny chłopak!! Pięknie wspominał babcię!! Kora byłaby szczęśliwa i dumna z Leosia!!! Był jej oczkiem w głowie!!! Bardzo go kochała!!!

 • Gość: weronika

  Oceniono 6 razy 2

  Uroczy chlopiec!

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 2

  No nie wiem, czy taki znowu super rezolutny. Odpowiadał jednym zdaniem jak każde dziecko. Za to żuł gumę na wystawie, jak dziecko źle wychowane

 • valla

  Oceniono 3 razy 1

  Stary sipowicz teraz jakiś dzieciak biją pianę póki gorąca ;)

 • domrosa

  0

  Jastrząb Post to hieny mediów. Zostawcie to dziecko w spokoju! Wystarczy, że matka dziecka (konkubina syna Kory) uprawia na instagramie nekrobloging i wrzuca co rusz zdjęcie Kory dla podbicia lajków. Co miesięcznica śmierci, to zdjęcie. Bicie piany jak przy miesięcznicach Smoleńskich. Co więcej, namawia swoje koleżanki, żeby wrzucały zdjęcie Kory, bo jak twierdzi - przybęda lawinowo lajki. Żal.pl

 • Gość: janek

  0

  przeczytaj artykuł: "Kora nie żyje i Co potem? na: ZycieToWiecej

 • Gość: toka

  Oceniono 10 razy 0

  Babcia nie chciala byc babcia, wolala swojego psa, przeciez mowila, ze nigdy sie nim nie zajmowala, bo nie chce byc taka typowa polska babcia. Teraz na sile go promuja szczyla.

 • Gość: Fiu

  Oceniono 3 razy -1

  Nie rozumiem zachwytów Chłopiec ma 8.lat,a wiec powinien poznawać tajniki dobrego wychowania-żucie gumy,powinien tez powuedziec”dziękuje”Ta nacja jest ponad

 • Gość: Tyrka

  Oceniono 3 razy -3

  Leo
  a jak będziesz w Krakowie

  odwiedź grobowiec brata twoje babci

  alkoholik zachlał się na śmierć

  twoja babcia dostarczała mu gotówki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX