Książę William dodał zdjęcie z okazji Dnia Ojca i spadła na niego krytyka. Internauci są oburzeni. "Faworyzowanie jednego dziecka"

Książę William na Instagramie uczcił Dzień Ojca. Dodał dwa zdjęcia. Jedno z księciem Karolem, drugie z synem, księciem Louisem. Internauci są oburzeni tym, że pominął pozostałe dzieci.
Zobacz wideo

Brytyjczycy świętują Dzień Ojca w nieco innym terminie niż my i obchodzą go w trzecią niedzielę czerwca. Z tej okazji na profilu na Instagramie księcia Williama i księżnej Kate pojawił się post, za pomocą którego rodzina królewska życzyła swoim fanom "Szczęśliwego Dnia Ojca". 

Książę William skrytykowany

Jak już wspomnieliśmy, na jednym z dwóch zdjęć książę William pozuje z najmłodszym dzieckiem, czyli księciem Louisem. W komentarzach spadła na niego za to krytyka. Internauci uważają, że nie jest to w porządku w stosunku do księcia George'a i księżniczki Charlotte

Nie zgadzam się na taki wybór fotografii. Gdzie jest Charlotte i George?
Dlaczego dodał zdjęcie tylko z jednym dzieckiem?
Faworyzowanie jednego dziecka. Gdzie pozostałe?
Ma troje pięknych dzieci, więc nie rozumiem, dlaczego pokazał tylko Louisa - piszą.

Niektórzy przyczepili się też do tego, że brakuje zdjęcia księżnej Kate z ojcem Michaelem Middletonem. Internauci od razu odpisali krytykom, że wtedy na pewno wielu by było oburzonych tym, że promuje ona swoją rodzinę. 

Zgadzacie się z zarzutami internautów?

AW