TVP rezygnuje z Barbary Kurdej-Szatan! Straciła dwa programy przez poglądy polityczne? Mamy komentarz aktorki [TYLKO U NAS]

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Aktorka w rozmowie z Plotkiem potwierdziła doniesienia mediów.

Barbara Kurdej-Szatan ulubienicą prezesa Telewizji Polskiej? Wydaje się, że nie jest już tak kolorowo. Jak twierdził informator magazynu "Party", aktorka nie pojawi się w następnych edycjach "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Powody decyzji TVP mogą być dla wielu szokujące. Gwiazda potwierdza te doniesienia. 

Zobacz wideo

Telewizja Polska rezygnuje z Barbary Kurdej-Szatan

Jak czytamy, TVP uznała, że Barbara zbyt często pojawia się jako prowadząca show. Co więcej, osoby z produkcji twierdzą nawet, iż na decyzję stacji mogły mieć wpływ poglądy polityczne aktorki. 

Brała udział w protestach w obronie sądów, wsparła Rafała Trzaskowskiego. Ostatnio wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości - donosi "Party".

Dla fanów Barbary mamy jednak też dobrą wiadomość. Nie ma mowy, by aktorka straciła pracę w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Plotkiem potwierdza doniesienia

Aktorka w rozmowie z Plotkiem potwierdziła doniesienia magazynu. 

No cóż... to prawda. Nie będzie mnie w "Voicach". Obu - mówi nam Kurdej-Szatan. 

Mimo wszystko Basi życzymy dużo sukcesów na drodze zawodowej!

Daria Hadzicka

Więcej o:
Komentarze (256)
[TYLKO U NAS] TVP rezygnuje z Barbary Kurdej-Szatan! Straciła dwa programy przez... poglądy polityczne. Mamy komentarz aktorki
Zaloguj się
 • Gość: Koko

  Oceniono 164 razy 66

  Całe szczęście, bo tylko z lodówki jeszcze nie wyskakiwała 🥴

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 135 razy 63

  To wspaniała wiadomość! Nie da się słuchać bez bólu uszu tej krzykaczki z zasobem słów na poziomie przeciętnego ucznia podstawówki

 • Gość: OTUA

  Oceniono 139 razy 49

  NARESZCIE!!! Drętwa aktorka z przepitym głosem i jedną wyuczoną miną. Prowadzącą też była do kitu. Zero luzu, tylko łoł łoł łoł.

 • biesczad1

  Oceniono 88 razy 40

  Min. Zdrowia ostrzega: TVPiS, albo zdrowie - wybór należy do ciebie...

 • piotr33k2

  Oceniono 85 razy 35

  i niech nikt mi nie mówi ze za piso-bolszewi jest w Polsce wolność słowa . jest jak za komuny kto nie ma jedynie słusznych pogladów nie może liczyć na równe traktowanie przez rządowo-państwowa sitwe.

 • sylenth

  Oceniono 74 razy 30

  Komuna wrocila i ma sie dobrze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX