"Big Brother". Chajzer zapytał mamę Madzi o "zięcia". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Magda nie będzie zadowolona

Magdalena Wójcik zwyciężyła pierwszą edycję po 20-letniej przerwie programu "Big Brother". Na widowni pojawili się jej rodzice. Filip Chajzer zapytał mamę, co sądzi o swoim przyszłym "zięciu", czyli Olehu.
Zobacz wideo

Wielki finał "Big Brothera" za nami. Madzia zdobyła sympatię widzów, podbiła ich serca i dzięki temu, że była sobą - wygrała. Na widowni "Big Brother Arena" zasiedli najbliżsi finalistów. Wśród nich znaleźli się również rodzice zwyciężczyni. Choć uczestniczka ma 31 lat, to nadal jest pod ich ogromnym wpływem i rzadko podejmuje spontaniczne decyzje, ponieważ boi się, że to, co zrobi nie spodoba się mamie i tacie. Bohaterka będąc w "BB" wyznała, że udział w show był jej pierwszą poważną decyzją w życiu, którą podjęła bez konsultacji z najbliższymi.

"Big Brother". Rodzice Madzi nie przepadają za Olehem?

Podczas trwania programu bardzo głośno było o romansie Madzi i Oleha. Choć ona próbowała trzymać kolegę na dystans, to on się w niej zakochał i przy kamerach wyznał jej miłość. Uczestniczka z czasem nie mogła już bronić się przed tym uczuciem i bardzo się do niego zbliżyła. Zaczęli spać ze sobą w jednym łóżku, spędzali razem dużo czasu i nie odstępowali siebie na krok. Magda mimo wszystko toczyła walkę serca z rozumem, gdyż poczuła coś do Oleha, ale bała się, że rodzice, którzy oglądają show, nie są zadowoleni z tego, co robi.

Podczas finału Filip Chajzer rozmawiał z rodzicami zwyciężczyni. Zapytał ich, jak Madzia to robi, że zdobyła tak wielu fanów.

Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu - odpowiedział tata.
Zawsze lubiła wyjazdy kolonijne i ja myślę, ze dla niej to jest wakacyjny wyjazd dla dorosłych. Świetnie się tam czuje - dodała mama.

Prowadzący po chwili postanowił podpytać o Oleha.

Jak się "big brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer.

Oczywiście, miał tu z pewnością na myśli Oleha. Odpowiedź mamy Madzi zbiła wszystkich z tropu.

Który? - skwitowała.

Czy to oznacza, że najbliżsi zwyciężczyni jednak woleliby, aby ukochanym Madzi został Łukasz?

JP