Lidia Kopania w wulgarny sposób skomentowała występ Anny Karwan w Opolu. "Jak zwykle byle co. Ania K*rwan, brawo TVP"

56. Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Doszło jednak do niezbyt miłej sytuacji. Lidia Kopania dodała wulgarny wpis. Piosenkarka i celebrytka skrytykowała w nim Annę Karwan, która wystąpi w sobotnim koncercie premier.

Lidia Kopania jest dziś nieco zapomnianą gwiazdą. Mało kto pamięta, że w 2009 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Od tego czasu minęło sporo czasu. Piosenkarka jednak co jakiś czas przypomina o sobie. Niedawno zrobiła to w niesmaczny możliwy sposób - obraziła inną wokalistkę. Nie była to jednak merytoryczna uwaga, a wulgarny wpis pod adresem Anny Karwan.

Zobacz wideo

Kopania postanowiła zabawić się w recenzentkę i skomentowała udział Karwan w sobotnim koncercie premier w Opolu. Celebrytce wyraźnie nie podobało się to, że piosenkarka pojawi się na deskach amfiteatru.

A Opole, jak zwykle… byle co. Ania K*rwan, brawo TVP - napisała na Facebooku.

Wulgarny wpis Lidii KopaniiWulgarny wpis Lidii Kopanii Screen Facebook

Wpis po jakimś czasie zniknął z serwisu. Jak dowiedział się Pudelek, stało się to dopiero po interwencji menadżera Anny Karwan.

Nie nam oceniać zachowanie Pani Lidii Kopani, pozostawiamy to jej sumieniu. Na naszą prośbę post został zdjęty, a management Pani Lidii nas przeprosił za całe zajście. Kategorycznie potępiamy natomiast zjawisko hejtu w sieci i uważamy, że należy je piętnować - powiedzieli przedstawiciele piosenkarki.

My również potępiamy taką formę "krytyki"!

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.