Meghan Markle rozpłakała się na urodzinach królowej? Wszystko przez księcia Harry'ego. "Zobaczyła jego surowe spojrzenie" [WIDEO]

W sieci pojawiło się krótkie wideo z obchodzonych niedawno urodzin królowej Elżbiety II. Na nagraniu można dostrzec, jak Meghan Markle rozmawia z księciem Harrym, a po chwili wygląda, jakby zaraz miała się rozpłakać.

W ubiegłym tygodniu Brytyjczycy świętowali Trooping The Colour, czyli urodziny Elżbiety II. Tego dnia cała rodzina królewska pozdrawiała rodaków ze słynnego balkonu Pałacu Buckingham. Nie zabrakło również Meghan Markle, która obecnie przebywa jeszcze na urlopie macierzyńskim. Jak sugerują internauci, to wówczas miało dojść do sprzeczki między księżną, a księciem Harrym. Dowodem ma być wideo, które krąży w sieci. 

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry pokłócili się na balkonie? 

Na filmie można zauważyć, jak w pewnym momencie Harry mówi coś do swojej żony. Meghan odwraca się do niego, a następnie jest bliska płaczu. 

Wyglądała, jakby starała się nie rozpłakać. To był drugi raz, kiedy odwróciła się po tym, jak zobaczyła jego surowe spojrzenie, mówiące jakby: „Stop!” - napisał jeden z internautów. 
Widzę, że Meghan nadal nie przestrzega protokołu, Harry musiał ją poprawić i powiedzieć jej, żeby stanęła twarzą do przodu… W końcu odwróciła się i wyglądała, jakby miała zacząć płakać - twierdzi inny. 

Myślicie, że rzeczywiście coś było na rzeczy? A może to jedynie nietypowe domysły internautów? 

DH