"Czar par" wraca do TVP. Poprowadzi go Barbara Kurdej-Szatan z mężem? "Mają spore szanse"

Gwiazda Barbary Kurdej-Szatan nie gaśnie. Aktorka najprawdopodobniej już niedługo poprowadzi nowy program.

TVP regularnie boryka się z zarzutami o manipulacje i stronniczość. "Wiadomości" rzeczywiście wzbudzają wiele kontrowersji, jednak programy rozrywkowe emitowane przez Telewizję Publiczną radzą sobie nieco lepiej. Być może kluczem do sukcesu jest odświeżanie starych formatów sprzed lat?

Zobacz wideo

Wraca "Czar par"

Po "Sondzie" i "Kole fortuny" czas na odgrzanie kolejnego kotleta. Już niebawem na antenę TVP wróci kultowy "Czar par". W latach 90. teleturniej był prowadzony przez Krzysztofa Ibisza i Hannę Dunowską. Jak donosi "Rewia", producenci szukają już nowych gospodarzy.

Pod uwagę bierze się kilka gwiazd, ale szefostwo chciałoby, żeby to była zgrana małżeńska para - zdradza tabloid.

Bardzo duże szanse mają Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Basia jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Nie tylko występuje w "M jak miłość", lecz także prowadzi aż trzy programy, w tym wiosenny hit "Dance, dance, dance". Jej mąż ma z kolei coraz większe doświadczenie w pracy przed kamerą.

Informator "Rewii" potwierdza, że małżeństwo Szatanów ma "spore szanse". Już teraz wiele osób twierdzi, że "blondynka z Playa" jest wszędzie. Myślicie, że kolejny program bardziej jej zaszkodzi, czy pomoże?

Więcej o:
Komentarze (27)
"Czar par" wraca do TVP. Poprowadzi go Barbara Kurdej-Szatan z mężem? "Mają spore szanse"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Nie wiem co się dzieje ze wszędzie ja wciskaja. Jest tyle innych bardzo utalentowanych osób a nonstop jest ona.Nuuuuuuuuudaaaa

 • pajak_tez_krzyzak

  Oceniono 7 razy 7

  "Padnie na Szatanów?" Ja to w ogóle się dziwię, że funkcjonują w TVP z TAKIM nazwiskiem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Jak ja widzę to przelaczam kanał. A programów z jej udziałem to już wogole nie oglądam. Baska przejadlas się już wszystkim

 • Gość: sol

  Oceniono 6 razy 6

  noł, noł, noł, tylko nie oni, to już się zrobiło nudne!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ta to ma plecy. Aż chce się śmiać że biorą ja znowu pod uwagę. Ludziska ogarnijcie się!!!!! Ludzie chcą coś nowego!!! Zobaczycie jak to wkoncu pójdzie w inną stronę

 • Gość: trachtorzysta

  Oceniono 5 razy 5

  Proszę o przywrócenie Turnieju Miast w TVP! Chciałbym zobaczyć wyścigi kombajnów albo traktorów na ekranie. I strzyżenie owiec na czas albo zapasy gospodyń wiejskich w kisielu.

 • Gość: Krzysio I.

  Oceniono 4 razy 4

  Kurdejka z mężem to naprawdę fatalny pomysł. Dwa Szatany w jednym programie to gruba przesada... A dlaczego nie sam Pan Prezes Jacek z małżonką w roli prowadzących? Byłoby ciekawie i wysoka oglądalność murowana :-)))

 • atr8

  Oceniono 4 razy 4

  Coś, co się nie paliło, nie może zgasnąć.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  ta kretynka coś poprowadzi ???? przecież ona nawet siebie nie potrafi poprawnie poprowadzić .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX