Zając przestała obserwować Rzeźniczaka na Instagramie. Fani zauważyli też, że usunęła wspólne zdjęcia. Zrobiliśmy śledztwo

Fani Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając twierdzą, że para rozstała się. Trzeba przyznać, że dowody są dość silne.

Edyta Zając pracuje w modelingu od 13. roku życia. Może ona pochwalić się wieloma sukcesami na koncie, w tym kampanią dla marki Kenzo Flower. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej w 2016 roku, kiedy to wzięła ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, ówczesnym piłkarzem Legii Warszawa. Fani modelki i sportowca obawiają się, że ich ulubiona para przechodzi kryzys w związku.

Zobacz wideo

Kryzys u Rzeźniczaków?

Jak zauważyli ostatnio obserwatorzy Zając, miała ona usunąć z Instagrama zdjęcia ze swoim mężem. Rzeczywiście ostatnia wspólna fotka z Rzeźniczakiem na jej profilu pochodzi z 2017 roku. Piłkarz z kolei ostatnio dodał zdjęcie z żoną w marcu tego roku.

Fani spodziewali się, że zakochani (?) pochwalą się wspólnym zdjęciem przy okazji trzeciej rocznicy ich ślubu. Ta przypadła 11 czerwca, jednak nic takiego się nie wydarzyło. Co ciekawe, Jakub Rzeźniczak obserwuje Edytę Zając na Instagramie, ale ona jego już niego nie.

Modelka przebywa obecnie na Florydzie, tymczasem piłkarz wybrał się w poniedziałek na mecz Polski z Izraelem w towarzystwie Candy Girl.

Więcej o: