Norbi zarabiał dla TVP więcej od Janowskiego? Sytuacja już uległa zmianie. "Jaka to melodia?" traci na oglądalności

Zmiany w programie "Jaka to melodia?" najwyraźniej nie przypadły do gustu widzom. Teleturniej traci na oglądalności.

Norbi od września 2018 roku jest nowym prowadzącym "Jaka to melodia?". Tym samym zastąpił on na tym stanowisku Roberta Janowskiego. Na początku tego roku pisaliśmy o tym, że po tej zmianie show zyskało widzów. Nowy prowadzący według ówczesnych raportów zarobił dla stacji aż o dwa miliony więcej w stosunku do poprzedniego.

ZOBACZ TEŻ: "Jaka to melodia?". Norbi zarobił dla programu więcej niż Robert Janowski! Wyraźna różnica

Jednak jak teraz podaje portal wirtualnemedia.pl, muzyczny teleturniej przyciąga przed telewizory mniejszą publikę niż jeszcze rok temu. Średnia liczba widów w okresie od września ubiegłego roku do 9 czerwca to 1,49 mln osób. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w analogicznym okresie rok wcześniej (od końcówki sierpnia 2017 roku do 8 czerwca 2018 roku) średnia widownia show wyniosła 1,86 mln osób. Oznacza to, że program "Jaka to melodia?" stracił ok. 370 tys. widzów.

Nowa odsłona "Jakiej to melodii?" zapewniła TVP drugie miejsce pod względem oglądalności. Złoto w popołudniowym paśmie zajął Polsat, który emituje wówczas serial "Gliniarze" (1,6 mln widzów). Podium zamyka paradokument "Szpital" emitowany w TVN-ie, który liczy średnio 1,03 mln widzów.

Norbi zajął miejsce Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"

"Jaka to melodia?" na antenie Jedynki jest nieprzerwanie od 21 lat. Od samego początku programu prowadzącym był Robert Janowski, jednak w minionym roku stacja zdecydowała się odświeżyć format i zmieniła gospodarza. Zmieniono także formułę show i scenografię. 

Już na samym początku decyzja o zatrudnieniu Norbiego wywołała burzę w internecie. Sam Robert Janowski nie szczędził gorzkich słów co do odświeżonej wersji "Jakiej to melodii?". 

ZOBACZ TEŻ: Robert Janowski ostro o Norbim w "Jaka to melodia?". Zarzucił mu oszustwo. "Nawet się nie zająknął. Nie toleruję tego"

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (63)
Norbi zarabiał dla TVP więcej od Janowskiego? Sytuacja już uległa zmianie. "Jaka to melodia?" traci na oglądalności
Zaloguj się
 • Gość: NIEDZIELNIK WIECZORNY

  Oceniono 45 razy 29

  Patrzenie na nienaturalnie zadowoloną twarz Norbiego to zabieg czysto masturbacyjny dla miłośników s/m.

 • franekzjanek

  Oceniono 39 razy 27

  .
  Wczoraj całkiem przypadkowo obejrzałem odcinek . Playback każdego wykonawcy , sztuczne uśmiechy Norbiego i podziękowania dla gościa którego po prostu nie ma w studio . Jako że odcinek specjalny to brakowało tylko Holeckiej . Cel był charytatywny ..oczywiście wygrana dla Caritas Polska ...jakże mogło być inaczej . Szmira PiSowskiej ku...zji
  .

 • Gość: red

  Oceniono 29 razy 23

  Trudno powiedzieć, czy Norbi zarabia dla TVP, bo cały czas tę instytucję trzeba pompować kasą publiczną.

 • ar.co

  Oceniono 41 razy 23

  Bo PiS (również TVPiS) to taki Midas au rebours - czego się dotknie, to zamieni nie w złoto, tylko w gó....

 • Gość: Gosx

  Oceniono 20 razy 18

  No bo jak można oglądać tego pajaca norbiego gość masakra

 • Gość: ja

  Oceniono 24 razy 18

  bo ten teleturniej jest tak przewidywalny jak to ze po czerwcu będzie lipiec wszyscy zgadują po jednej nutce występy są puszczane z taśmy i tytuły piosenek w kółko te same to po co się męczyć i to oglądać ?lepiej iść na spacer

 • Gość: M. K

  Oceniono 15 razy 13

  Nie oglądam od kiedy zmienił się prowadzący tzn próbowałam, ale nie da się tego pana oglądać jest irytujący,sztuczny i zero wiedzy moim zdaniem chyba najgorszy wybór prowadzącego. Pan Robert miał klasę, wiedzę i naturalny wdziek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX