Dominika Tajner usuwała tatuaż "Michał". Menedżerka pokazała jej zdjęcia z wakacji. Widok "dziary" nas zaskoczył

Coraz więcej mówi się o tym, że Dominika Tajner pogodziła się z Michałem Wiśniewskim i rozwodu nie będzie. Jest nowy dowód.

Dominika Tajner zaskoczyła wszystkich w marcu, kiedy ogłosiła na Facebooku, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Nic nie zapowiadało poprawy ich relacji, zwłaszcza że kilka dni później media obiegła informacja o tym, że małżonkowie nie mieszkają już ze sobą. Wiele wskazuje na to, że nie wszystko jest jednak stracone.

Zobacz wideo

Na początku maja syn Tajner trafił w ciężkim stanie do szpitala.Ta sytuacja miała na nowo zbliżyć do siebie (prawie) byłych małżonków. Sam Qczaj potwierdził ostatnio, że Dominika czuje się świetnie, a pomiędzy nią a Michałem "wszystko zaczęło się układać".

Rozwodu jednak nie będzie?

Dominika Tajner od kilku dni przebywa w Tunezji. W sieci pojawiło się już kilka fotek z jej wyjazdu, a naszą uwagę przykuło to, na którym widać słynny już tatuaż celebrytki. Mowa oczywiście o imieniu "Michał", które znajduje się na jej prawym przedramieniu.

W kwietniu Tajner pochwaliła się na Instagramie relacją z usuwania tatuażu. Po zabiegu był on niemal niewidoczny, ale teraz znów wygląda tak, jakby był świeżo po tatuowaniu. Celebrytka musiała więc albo przestać go usuwać, albo wydziarała sobie imię męża na nowo. Czyżby za jej decyzją stało ocieplenie ich relacji?

Dominika Tajner-WiśniewskaDominika Tajner-Wiśniewska Instagram/dominika_tajner

Inna kwestia jest taka, że gdyby Tajner była w trakcie usuwania tatuaży nie eksponowałaby go na słońcu. W Tunezji, gdzie przebywa, temperatury sięgają teraz nawet powyżej 30 stopni.

Więcej o:
Komentarze (54)
Dominika Tajner usuwała tatuaż "Michał". Menagerka pokazała jej zdjęcia z wakacji. Widok "dziary" nas zaskoczył
Zaloguj się
 • Jerzy Probola

  Oceniono 56 razy 56

  To ciekawe. Kilka milionów długów i wczasy w Tunezji. Państwo prawa.

 • Gość: uuu

  Oceniono 33 razy 31

  Dwa głupole

 • Gość: Gosc

  Oceniono 32 razy 30

  Ona jest tak samu szurnieta jak i on !

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 27 razy 27

  A myślałam, że kobieta ma olej w głowie, bo nie wygląda na pustaka. A tu się okazuje, że wygląd człowieka może być zwodniczy. Poczekajmy. Za jakiś czas znowu kopnie ją w tyłek i znowu plotek będzie miał o czym pisać.

 • Gość: ggg

  Oceniono 18 razy 18

  nie do wiary, poziom podstawówki, cóż, jacy fani takie gwiazdy

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 20 razy 16

  Stary Tajner wytłumaczył widocznie na wesole Michałkowi jak Don Corleone że rodzina jest najwazniejsza.

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  ...kobieto idź do apteki i kup sobie tabletki na myślenie...

 • Gość: Iza

  Oceniono 11 razy 11

  Żałosny on żałosna ona myślałam o niej inaczej ale trafił swój na swojego Plus tatuś Apoloniusz z małżonką ha ha ha szkoda tylko matki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX