Magdalena Cielecka oczarowała w satynowej kreacji. Zrezygnowała ze stanika i postawiła na "mokry" look

W miniony wtorek wręczone zostały statuetki magazynu "Zwierciadło". Uroczystą galę zaszczyciła swoją obecnością plejada wybitnych osobistości. Wśród nich pojawiła się także Magdalena Cielecka.

Magazyn "Zwierciadło" już po raz kolejny wręczył Kryształowe Zwierciadła. Statuetki trafiły do rąk wybitnych twórców ze świata kultury i mediów, których nadzwyczajne dokonania i postawy zostały wyróżnione przez kapitułę. Na gali pojawiła się piękna Magdalena Cielecka, która swoją szykowną stylizacją wzbudziła nasz zachwyt. 

Zobacz wideo

Kryształowe Zwierciadła 2019. Zjawiskowa Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka tego dnia postawiła na czarną suknię ze sporej wielkości dekoltem, ale i przepięknym zdobieniem. Pozostała część kreacji była raczej stonowana, ale uwagę zwraca też fryzura aktorki. Nietypowa i trochę przypomina nam uczesanie Kim Kardashian z tegorocznej MET Gali. "Mokre" włosy sprawiały wrażenie, jakby Magda dopiero co wyszła z wody. Efekt? Wow.

Wieczorową stylizację uzupełniły srebrne szpilki oraz czarna torebka à la worek. Klasa sama w sobie. 

Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka KAPIF.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. Koniecznie tam zajrzyjcie i dajcie znać, jak Wam podobała się ta stylizacja Cieleckiej. Naszym zdaniem 10/10.

DH