"Projekt Lady". Dziewczyny przeszły metamorfozy pod okiem ekspertów, ale widzowie nie są zachwyceni efektami. "Tylko je postarzyliście"

Miniony odcinek był trudny dla wielu uczestniczek "Projektu Lady". Nadszedł moment, w którym musiały radykalnie pożegnać się z dotychczasową tożsamością. Czy ich metamorfozy się udały? Zdaniem widzów - niekoniecznie.

Jak z wulgarnych dziewcząt stworzyć pełne klasy damy? Ponoć eksperci "Projektu Lady" wiedzą to najlepiej. Aby metamorfoza w pełni się udała, ważne jest, by zadbać o wizerunek uczestniczek. A ten wizerunek to także i wygląd zewnętrzny. Dziewczyny musiały więc oddać się w ręce fryzjerów oraz stylistów. Efekty zaskoczyły wielu. Czy pozytywnie?  Niestety, nie do końca. 

Zobacz wideo

"Projekt Lady". Nieudane metamorfozy uczestniczek? 

Gdy w sieci pojawiły się porównania wszystkich dziewcząt "przed" i "po", spora część internautów nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Powód? Ich zdaniem eksperci głównie postarzyli uczestniczki. 

Każda z nich wygląda PO starzej o 30 lat.
Zamiast odmłodzić, to postarzyliście. Przed niektóre lepiej wyglądały, a teraz 35+.
Wyglądają jak stare baby! - brzmią komentarze.

ZOBACZ TEŻ: 'Projekt Lady'. Niektórych z uczestniczek nie poznacie. Najbardziej spektakularną metamorfozę przeszła Sabina. Nowe brwi nadały jej twarzy nowy wygląd

 

Oczywiście, wśród komentujących znalazły się i takie osoby, które zachwalały metamorfozy dziewcząt. Kto więc w tym sporze ma rację? Uczestniczki wyglądają lepiej czy gorzej?

DH