Selena Gomez usunęła zdjęcie Biebera z Instagrama i poszła na ściankę. Chciała zabłysnąć, ale przesadziła z dekoltem. Ups! Jej biust prawie wypadał z sukienki

Selena Gomez pojawiła się na premierze filmu "Truposze nie umierają". Na ściance pozowała w obcisłej sukience z bardzo dużym dekoltem. O mały włos nie zaliczyła wpadki.
Zobacz wideo

Selena Gomez i Justine Bieber tworzyli bardzo burzliwy związek. Wielokrotnie rozstawali się i wracali do siebie, jednak  wiosną ubiegłego roku ostatecznie i się rozejść. Gwiazdor zaledwie kilka miesięcy później był już zakochany w modelce Hailey Baldwin, która jest obecnie jego żoną. Zaś wokalistka rozstanie przypłaciła  załamaniem nerwowym i dopiero kilka tygodni temu wróciła do życia publicznego. Teraz okazuje się, że być może najtrudniejsze jest już za Seleną. Otóż usunęła ostatni ślad po Justinie, czyli skasowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie.

Selena Gomez w obcisłej sukience z dużym dekoltem

Gwiazda znajduje się obecnie w Nowym Yorku. Tego dnia, kiedy usunęła ostatni, miłosny post z Justinem, chwilę później pędziła już do jednej z popularnych restauracji Nobu, którą często odwiedzają celebryci.

Selena zanim została przyłapana przez paparazzi, jak biegła do znanej restauracji w Nowym Jorku, wykasowała ze swojego profilu na Instagramie ostatnią pamiątkę po Justinie Bieberze. Był to post z marca 2018 roku, w którym życzyła ukochanemu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - podaje Daily Mail.

Myślicie, że Selena wyglądała na smutną lub załamaną? Absolutnie nie! Co więcej, wieczorem tego samego dnia, wokalistka pojawiła się na premierze filmu "Truposze nie umierają" i wyglądała bosko. Na tę okazję założyła czarną kreację sięgającą do połowy uda, zaś na ramionach miała przypięte duże pióra. Największą uwagę zwracał jednak dekolt. Tutaj prawie nie doszło do wpadki, ponieważ wokalistka miała mocno wyeksponowany biust. Mimo tego pięknie się prezentowała.

Mamy nadzieję, że w życiu Seleny teraz już będzie tylko lepiej.

JP