Michalina Olszańska na okładce "Playboya". To pierwsza decyzja nowej naczelnej. Odważna

Gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Playboy" została Michalina Olszańska. To pierwsza decyzja nowej naczelnej gazety, Anny Mierzejewskiej.
Zobacz wideo

W maju Robert Ziębiński pożegnał się ze stanowiskiem redaktora naczelnego magazynu "Playboy. Zastąpiła go 27-letnia Anna Mierzejewska. To pierwsza kobieta w historii polskiej edycji gazety. Już w najbliższą środę na rynek trafi pierwszy numer prowadzony przez nową naczelną. To jej decyzją Michalina Olszańska została gwiazdą lipcowej okładki. 

Michalina Olszańska na okładce magazynu "Playboy"

O Michalinie Olszańskiej zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy to wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie 'Córki Dancingu'. Razem z Martą Mazurek zagrała rozśpiewane syreny, które nie mają oporów przed eksponowaniem swoich nagich ciał. Obie występowały więc bez staników, a nawet i bez majtek. Aktorka ma na swoim koncie wiele rozbieranych scen, jednocześnie 27-latka uważana jest za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. 

Co ciekawe, efekty współpracy możemy zobaczyć już na Instagramie magazynu. To, co od razu rzuca się w oczy, to fakt, że okładka nie jest typową dla tego rodzaju magazynu. Przede wszystkim... nie epatuje nagością, a co najwyżej nieco sprośną miną. 

Już JUTRO! Całkowicie wyjątkowy numer "PLAYBOYA"! Ewolucyjny, pierwszy stworzony pod okiem kobiety, z niesamowitą aktorką Michaliną Olszańską-Rozbicką na okładce! Pokazujemy Wam go dzisiaj, a już jutro zapraszamy do kiosków w całej Polsce! To dla Was. I dla nas trochę też, bo wszyscy kochamy "Playboya"! - czytamy w poście magazynu na Instagramie.
 

To dość odważne posunięcie, biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcami gazety są w dużej mierze mężczyźni. Nam jednak taki krok bardzo się podoba!

ZOBACZ TEŻ: Michalina Olszańska ma 26 lat i już mówią o niej 'najgolsza polska aktorka'. Nie bez powodu. Ma ona na koncie wiele rozbieranych scen

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: