Qczaj ujawnił prawdę na temat kobiety, którą poturbował Mateusz z FitLovers. "Ma uszkodzony dysk!". Teraz on ze łzami w oczach się tłumaczy

Mateusz z Fit Lovers podczas imprezy See Bloggers 2019 niefortunnie upadł na kobietę, która siedziała tuż pod sceną. Powód? Zrobił salto, które tym razem nie do końca mu wyszło. Twierdził, że nikomu nic się nie stało. Teraz okazuje się, że kobieta ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym. Mateusz wyraził skruchę.

Mateusz z FitLovers lubi robić show, ale dziś już wiemy, że nie zawsze jego wygłupy dla wszystkich kończą się dobrze. W minioną sobotę Pamela i Mateusz pojawili się na imprezie See Bloggers 2019, by wręczyć statuetkę Ani Lewandowskiej. Celebryta, który znany jest z tego, że najlepiej w życiu wychodzi mu salto, postanowił pochwalić się swoimi sportowymi umiejętnościami na środku sceny. Zawsze wychodziło, ale tym razem nie. Mężczyzna niefortunnie spadł ze sceny na kobietę, która siedziała na widowni. Wyglądało to naprawdę groźnie, ale, jak zapewniali FitLoversi, nikomu nic poważnego się nie stało. Uwierzyliśmy w to, ale głos w sprawie zabrał też Qczaj. Z jego doniesień wynika, że kobieta uszkodzony dysk w odcinku szyjnym. 

Mateusz z FitLovers upadł na kobietę. Teraz się tłumaczy

Qczaj na swoim InstaStory opublikował obszerną relację, w której przede wszystkim podkreślił, że nie jest prawdą to, co mówią FitLoversi. Ujawnił bowiem prawdziwy stan zdrowia poszkodowanej. 

Mateusz zrobił salto, lądując na świeżo upieczonej mamie i jej mężu. Portale piszą, że Mateuszowi strzelił łokieć… Owa pani, o której mówimy, ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym! Nic się nie stało? Jednak się stało! W takich momentach jak ten, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się robi. Powiedziałem o tym, bo jestem zły i wkurzony. Rozmawiałem dziś z mężem tej pani, która ma uszkodzony dysk. Nikt się nie skontaktował z państwem. Fitloversi mówią, że się nic się nie stało, a internet ma bekę.

Później dodał, iż to sam mąż poszkodowanej musiał zadzwonić do Mateusza, by ten w końcu wyraził skruchę. 

Qczaj o FitLoversQczaj o FitLovers Instagram

Mateusz nie zwlekał długo z odpowiedzią. W poniedziałek wieczorem skomentował zaistniałe podczas See Bloggers tragiczne zdarzenie ze swoim udziałem. Ze łzami w oczach wyznał: 

Niby wszystko miało być ok, rozmawiałem z tą Panią kilkukrotnie, rozmawiałem z jej mężem i zapewniali, że jest ok i czuje się dobrze. Jakby z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji, bo wiecie my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze. Ale sytuacja trochę się zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej Pani nie jest jednak taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją, nie wiem, co ma zrobić, żałuję tego salta z każdą sekundą.

Wielokrotnie też zaznaczył, że bierze całkowitą odpowiedzialność za swoje zachowanie. 

Mateusz z FitLoversMateusz z FitLovers Instagram

Przyznacie, że cała sytuacja wygląda naprawdę dramatycznie. Dbajmy o nasze i innych bezpieczeństwo. I nawet, gdy na koncie mamy miliony zrobionych salt, to nigdy nie wiadomo, jak skończy się to kolejne. 

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Qczaj ujawnił prawdę na temat kobiety, którą poturbował Mateusz z FitLovers. "Ma uszkodzony dysk!". Teraz on ze łzami w oczach się tłumaczy
Zaloguj się
 • Gość: Roma

  Oceniono 71 razy 69

  Nie znoszę tych fitloversów. Ale to już chyba zaczyna być regułą że tego typu osoby są "gwiazdami". Ten Mateusz to robi wrażenie psychopata, a laska to dobija swoją "osobowością". Masakra tych dwoje świat idzie na dno.

 • Gość: Goska

  Oceniono 63 razy 55

  Odszkodowanie płac buraku- pewnie jesteś ubezpieczony... nieee? To zabulisz z własnej kieszeni.

 • sztucznypolak

  Oceniono 55 razy 51

  "Celebryta, który znany jest z tego, że najlepiej w życiu wychodzi mu salto"
  Nawet to mu w zyciu nie wychodzi.

 • Gość: gosc

  Oceniono 43 razy 31

  salta to jedyne co ten przyglup potrafi,jak widac tez nie do konca,wyglada jak uposledzony psychicznie jak widac jest w stopniu lekkim,plac za leczenie a nie sie tlumaczysz

 • hansolo88

  Oceniono 36 razy 26

  Wyskakuj z kasy ośle, a nie płacz

 • Gość: AniSmolastyAniFitlovers

  Oceniono 24 razy 24

  Niedawno Smolasty miał podobną sytuacje, na koncercie skoczył w fanów i jedna dziewczyna napisała jemu, że dla niej wieczor skończył się na OIOMie i musi nosic kołnierz. Pisze to, bo Smolasty napisał, że pokryje wszelkie koszty rehabilitacyjne powrotu do zdrowia. Na pewno nie płakał, tylko poinformował chce podjąć konkretne kroki. Bierz się w garść Fitloversie i działaj z głową.

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 22

  nie pamiętam już który wykonawca ,ale zapłacił niemałe odszkodowanie kobiecie w którą rzucił butelką w czasie koncertu także.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX